Kinga Rusin to jedna z najsłynniejszych twarzy TVN-u. Jest prowadzącą w programie śniadaniowym i show „Agent-Gwiazdy”.

Kinga Rusin nie może narzekać na brak pracy w swojej stacji – często wyjeżdża na egzotyczne wakacje, a po Polsce podróżuje drogim samochodem. Obecnie wozi się Porsche Panamerą S-E Hybrid, która kosztuje ok. 300 tys. zł.

Niedawno Kinga wychodziła z pracy, był z nią także Piotr Kraśko. Paparazzi sfotografowali ją w drodze na parking. Przeskoczyła przez barierki, by dostać się do samochodu.

Botki, które miała na sobie, wyglądały na skórzane. Kinga jest proekologiczna, jakiś czas tłumaczyła też, że celowo nosi skórzane buty, ponieważ rozkładają się krócej niż te z tworzyw sztucznych.

Okazuje się, że auto prezenterki także jest stosunkowo przyjazne środowisku – producent deklaruje spalanie rzędu 4,4 litra paliwa na 100 kilometrów.

Kinga Rusin od kilku lat angażuje się w ochronę środowiska, ma także własną firmę, która produkuje ekologiczne kosmetyki – Pat&Rub.

Zabiera głos w ważnych sprawach, m.in. segregacji odpadów, zatrzymaniu wycinki drzew i odstrzału łosi.

Chcesz poznać więcej informacji z życia gwiazd? Zajrzyj tutaj (CZY KTOŚ MOŻE ZASTĄPIĆ MAGDĘ GESSLER? MAMY ODPOWIEDŹ RESTAURATORKI) i tutaj (WOŹNIAK-STARAK NA GALI HERBAPOLU. NIE POJAWIŁA SIĘ SAMA!)!

Źródło: „pudelek.pl”