„Zniewolona” – to ukraiński serial, który szturmem podbił serca polskich widzów. Jest to smutna opowieść o losach Katieriny Wierbickaji, która jest własnością najbogatszego ziemianina w Nieżynie, czyli Piotra Czerwińskiego.

Akcja serialu toczy się podczas wojny kaukaskiej, która miała miejsce w XIX wieku. Produkcja dotyka nie tylko problemów samej wojny, ale także miłości, przyjaźni i skomplikowanych relacji łączących szlacheckie rody.

Jak pisaliśmy niedawno, część zdjęć do nowego sezonu „Zniewolonej” kręcona jest w Polsce. Jak się okazuje, będziemy mogli oglądać ja już tej wiosny!

Trzeci sezon serialu pojawi się wiosną 2021 roku. Co za tym idzie, podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, które były kręcone jednocześnie, i tym razem będzie podobnie. Sezon trzeci i czwarty zostaną nakręcone w tym samym czasie! Dlatego, wiadomość o pojawieniu się kolejnego sezonu cieszy podwójnie.


Dwa kolejne sezony, czyli 3 i 4, będą miały po 24 odcinki. Serial będzie emitowany nie tylko w Polsce i na Ukrainie, ale także w takich krajach jak Litwa, Serbia i Chorwacja.