Ukraiński serial „Zniewolona” przebojem wdarł się na polski rynek i zdobył miliony widzów. Kostiumowa produkcja zawładnęła sercami Polaków a aktorzy wcielający się w serialowych bohaterów zdobyli ogromną popularność. Do sieci przedostały się informacje na temat zmian, jakie mogą nastąpić w serialu. Nieoczekiwanie być może zobaczymy w nim polskich aktorów.

„Zniewolona” to opowieść o losach głównej bohaterki, Katieriny Wierbickaji. Dziewczyna jest mądra i zdolna, przejawia wiele talentów, ale jej życie jest nieszczęśliwe. Jest ona bowiem własnością najbogatszego ziemianina w Nieżynie, czyli Piotra Czerwińskiego.

Akcja serialu, emitowanego przez TVP, ulokowana jest w XIX wieku na tle toczącej się wojny kaukaskiej. Opowiada m.in. o miłości, przyjaźni i skomplikowanych relacjach łączących szlacheckie rody.

Serial bił rekordy oglądalności w Polsce. Drugi sezon „Zniewolonej” mogliśmy oglądać jako pierwsi na świecie. Trwają właśnie przygotowania do trzeciej serii, która planowana jest jako kooperatywa ukraińsko-polska.

Wiadomo już, że część zdjęć będzie nagrywana w naszym kraju, a w produkcji wystąpią polscy aktorzy. I tutaj fanów serialu czeka największe zaskoczenie. Spekuluje się, że na ekranie nie zobaczymy już aktorki Kateriny Kowalczuk, która wcielała się w serialową Katierinę.

Powodem tej zmiany mają być plany pięknej Ukrainki, aby zrobić karierę w Hollywood. Dalsze uczestnictwo w europejskim serialu mogłoby tylko utrudnić jej to zadanie. Kowalczuk zagrała już w pierwszym amerykańskim filmie.

Jako jej następczynię typuje się młodziutką Wiktorię Gąsiewską, znaną z „Rodzinka.pl”. Polska aktorka ma podobną do Kowalczuk delikatną i dziewczęcą urodę. Być może już wkrótce zobaczymy ją w nowej roli.

Pomimo młodego wieku, Gąsiewska potrafi zaskoczyć: GORĄCE ZDJĘCIE MŁODZIUTKIEJ GWIAZDY W SAMEJ POŚCIELI! „CHYBA BYŁO MAŁE CO NIE CO”

Znacie tę produkcję? KTO ZAGRA JANA PAWŁA III W NOWYM SERIALU? JUŻ WSZYSTKO JASNE!