Wiktoria Gąsiewska stawia na co raz bardziej kobiece i odważne stylizacje. Również w postach publikowanych w mediach społecznościowych pozwala sobie na więcej. Ostatnie zdjęcie wrzucone na Instagram zelektryzowało fanów młodej aktorki. Możemy na nim zobaczyć Gąsiewską w łóżku.

Plotek poinformował, że młoda aktorka razem ze swoim ukochanym, Adamem Zdrójkowskim, wypoczywają w Izrealu. Pomimo że para udała się na wakacje, to nie zaniedbują swoich fanów. Cały czas zdają relację z pobytu w internecie.

Gąsiewska zdecydowała się pokazać z bardziej seksownej i kobiece strony niż mogliśmy ją dotychczas oglądać. Celebrytka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widać ją pozującą w łóżku. Zdjęcie daje pole dla wyobraźni i sprawiło, że fani aktorki wprost oszaleli.

Pod fotografią podpisaną „Good morning, honey” pojawiła się istna lawina komentarzy. Większość obserwatorów chwaliło młodą celebrytkę. „Śliczna gwiazdeczka”, „Jezu jaka ślicznotka”, „Cudownie, kocham” pisali zachwyceni fani.

Nie zabrakło jednak ironicznych czy nawet negatywnych komentarzy pod zdjęciem. „Nie rozumiem zachwytu nad zupełnie niczym nie wyróżniającą się dziewczyną. Jest ładna, ale takich jak ona jest miliony na świecie”, „O było chyba małe co nie co”.

Młoda celebrytka oczarowała nas niedawno swoją kreacją, którą włożyła na oficjalne wyjście: WIKTORIA GĄSIEWSKA NA CZERWONYM DYWANIE. JEJ KREACJA OCZAROWAŁA WSZYSTKICH – WYGLĄDA JAK BOGINI!

Informowaliśmy niedawno o tym, w jakiej kondycji jest związek Dody: CZY MAŁŻEŃSTWO DODY PRZECHODZI KRYZYS?

Joanna Tec