Alicja Szemplińska to zwyciężczyni programu „The Voice of Poland 10”. Alicja ma 17 lat. W niedzielę miała miejsce premiera jej pierwszego singla „Prawie My”. Rozmawiała z dziennikarzem, Marcinem Wojciechowskim.

Podczas niedzielnego wywiadu Alicja mówiła o tym, co czuła po ogłoszeniu wyników. Wspomniała, że nie pamięta tego momentu i w pełni uwierzy w swoją wygraną dopiero za parę miesięcy.

Dziennikarz Radia ZET pytał o to, co chciałaby zrobić w przyszłości wschodząca gwiazda. Alicja odpowiedziała prosto – chciałaby robić muzykę zgodną z tym, co czuje w sercu. Mówi, że interesuje ją muzyka r’n’b oraz soul i chciałaby rozwijać się w tym kierunku.

- Myślę, że moje życie na pewno zmieni się w jakimś stopniu. Wciąż jednak będę starała się skupiać również na nauce – podkreślała Alicja.  Przede mną dużo nauki i dużo nadrabiania, ponieważ przez te tygodnie narobiło się zaległości i nieobecności.

Wspomniała także o swoich muzycznych inspiracjach – są to Jorja Smith oraz Whitney Houston.

Alicja Szemplińska wcześniej planowała zostać lekarką, jednak teraz nie jest pewne, jaką drogę życiową obierze – jak mówi „czas pokaże, co jest jej przeznaczone”.

Jej debiutancki singiel, „Prawie My”, to efekt współpracy 17-letniej piosenkarki oraz brytyjskiego producenta Neve, a także Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka oraz Patryka Kumora.

Utwór doczekał się już prawie 500 tysięcy odsłon w serwisie YouTube, gdzie został dodany 30 listopada. Spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy.  

Wygrana w programie „The Voice of Poland” zapewniła Alicji Szemplińskiej kontrakt płytowy, jednak póki co szczegóły nie są jeszcze znane.

Prowadzący rozmawiał także z ojcem Alicji Szemplińskiej. Tata młodej piosenkarki był osobą, która mocno ją wspierała i wręcz przekonała córkę do udziału w programie.

Przypomnij sobie o… FINALISTKA „TOP MODEL” WYPADŁA Z DWUDZIESTEGO PIĘTRA. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA

Jak informował portal Życie: KASIA TUSK WYZNAŁA NIESPODZIEWANĄ PRAWDĘ NA TEMAT MĘŻA. CO O NIM NAPISAŁA

Portal Życie pisał również o… MARYLA RODOWICZ ODPOWIADA MĘŻOWI. CIĄG DALSZY MEDIALNEGO ROZWODU