Magdalena Karwacka to jedna z uczestniczek „Top Model”. Jak widać, próbuje wejść do show-biznesu drzwiami i oknami. Możemy ją pamiętać choćby z gościnnych występów na kanałach Abstrachuje i Hajlajt na YouTube, próbowała swoich sił także w Miss Polonia Warszawy – co zresztą świetnie jej wyszło, gdyż wygrała konkurs.

Zdobyła tytuł Miss Polonia Warszawy w 2018 roku. Niedługo po tym, w styczniu 2019 roku, dodała pierwszy film na własny kanał na YouTube. Filmik dotyczył postanowień noworocznych – prezentowała na nim tzw. „oczekiwania kontra rzeczywistość”.

Następnie udała się na casting do programu „Top Model”. Udało jej się dostać na bootcamp, a następnie do dołączyła do grona finałowej piętnastki. Odpadła w szóstym odcinku najnowszego sezonu programu.

Mimo niepowodzenia w programie nie poddaje się i ambitnie dąży do zaistnienia w show-biznesie. Jakiś czas temu pokazała się z polskim raperem i byłym partnerem Honoraty Skarbek, Smolastym.

Choć Karwacka jak na razie nie jest jeszcze bardzo popularna, to powoli osiąga swój cel – na Instagramie obserwuje ją już blisko 160 tysięcy osób.

Magdalena Karwacka próbowała swoich sił również w świecie muzyki. Kilka dni temu internauci przypomnieli sobie o jej coverze utworu Mariah Carey, „All I Want For Christmas Is You”.

Piosenka została opublikowana rok temu, tuż przed świętami – 23 grudnia 2018 roku. Do piosenki dołączyła klip, w którym przez większość czasu możemy ją oglądać w różnych sytuacjach, m.in. zabawie w śniegu ze świętym Mikołajem i elfem. Następnie pojawiają się przebitki, jak pije wino z mężczyzną.

Samemu klipowi nie można nic zarzucić, natomiast co do dźwięku internauci mają już spore zastrzeżenia.

„Madziu jesteś uroczą kobietką, ale nie powinnaś iść w wokal, chociaż teledysk fajnie zrobiony” – zasugerował delikatnie jeden z słuchaczy.

„Jakoś źle mi się to słucha” – napisała inna internautka.

„Pro tip. Wyłączcie dźwięk wtedy da się oglądać” – radzi inna osoba.

„Mam wrażenie, że ktoś włamał się na konto Magdy i zrobił jej świństwo w postaci wrzucenia tego filmiku. Bardzo chcę w to wierzyć” – ocenia kolejny z słuchaczy.

„Muzyka Ci nie przeszkadza”

„3 siostra Godlewska” – sugeruje kolejny komentarz.

Kilka minut po opublikowaniu artykułu Karwacka zmieniła ustawienia filmu na widok prywatny. Czyżby nie spodobały jej się komentarze?

Przypomnij sobie o… ŻONA POLSKIEGO PIŁKARZA ZOSTAŁA OKRADZIONA! WSZYSTKO PRZEZ SŁABY WYSTĘP MĘŻA

Jak informował portal Życie: W SIECI ZNALAZŁY SIĘ ROZNEGLIŻOWANE ZDJĘCIA MICHAŁA SZPAKA! CO NA TO ARTYSTA

Portal Życie pisał również o… EDYTA GÓRNIAK ZOSTAŁA OKRADZIONA PRZEZ MĘŻA. OPOWIEDZIAŁA SZCZEGÓŁY PRZED KAMERAMI