Michał Szpak lubi wywoływać kontrowersje. Mężczyzna słynie z nietuzinkowego wizerunku i eksperymentów z własnym wyglądem. Wokalista często zmienia fryzurę i nosi ostry makijaż. Z tego powodu fani rzadko mają okazję oglądać go w całkowicie naturalnej wersji.

Tym razem jednak Michał Szpak zaskoczył wszystkich. Na swoim profilu udostępnił bowiem zdjęcie, które stawia na całkowitą naturalność. Mężczyzna zrezygnował na nim nie tylko z makijażu... na zdjęciu nie ma bowiem również ubrań. Gwiazdor zdecydowanie nie boi się pokazywać swojego ciała!

Na zdjęciu Michał Szpak wygląda, jakby dopiero się obudził. Leży w łóżku, otulony jedynie kołdrą. Taka wersja wokalisty bardzo przypadła do gustu jego fanom! Pod zdjęciem szybko pojawiły się pełne zachwytów komentarze.

Michał Szpak upublicznił zalotne zdjęcie jeszcze w 2016 r., ale fani piosenkarza do tej pory nie mogą o nim zapomnieć. Nadal bardzo chętnie rozsyłają fotografię między sobą. Zdjęcie często pojawia się również na stronach internetowych i profilach społecznościowych wokalisty.

Innym zdjęciem, które rozpaliło do czerwoności fanów wokalisty, było zdjęcie zamieszczone w czasie trasy koncertowej. Widać na nim rozebranego Michała Szpaka, który zalotnie patrzy w obiektyw.

Wyzywające zdjęcia to jednak żadna nowość na profilu wokalisty. Michał Szpak lubi bowiem szokować. Niedawno na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie z rozebranym do pasa mężczyzną. Okazało się, że umięśniony przystojniak to jego brat.

Fanki Michała Szpaka będą jednak niepocieszone... niestety serce piosenkarza jest już bowiem zajęte! Gości w nim adoptowany przez wokalistę pies Hektor. Szpak podkreśla, że czworonóg darzy go prawdziwą miłością. Jest mu niezwykle oddany i wierny!

Zobacz także... MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY PUBLICZNIE POKAZAŁ SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ!

Portal "Życie" informuje... MICHAŁ SZPAK JEST ZWIĄZANY Z PRAWDZIWYM PRZYSTOJNIAKIEM! KTO TO TAKI

Na portalu "Życie" dowiesz się również... ŻONA POLSKIEGO PIŁKARZA ZOSTAŁA OKRADZIONA! WSZYSTKO PRZEZ SŁABY WYSTĘP MĘŻA