Michał Szpak nigdy nie ukrywał, że rodzina jest w jego życiu niezwykle ważna. Mężczyzna utrzymuje bardzo bliskie relacje m.in. ze swoją siostrą Marleną. Siostra pojawia się na nagraniach wokalisty i czasem występuje razem z nim na scenie.

Od czasu do czasu Michał Szpak wrzuca na swoje profile społecznościowe zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Fanki bardzo szybko zwróciły uwagę, że jest on niezwykle przystojny! Kim jest ciacho ze zdjęć?

Na fotografiach pojawia się brat Michała Szpaka, Damiana. Ma 31 lat, co oznacza, że jest kilka lat starszy od znanego wokalisty. Damian nie jest związany z polskim showbiznesem, dlatego jego życie stanowi prawdziwą tajemnicę. My znamy jednak kilka szczegółów!

Brat Michała Szpaka ma niezwykle odpowiedzialną pracę – jest ratownikiem medycznym. Oznacza to, że zawodowo zajmuje się ratowaniem ludzkiego życia.

Praca wymaga od Damiana, by ten zawsze był w formie. Ponadto mężczyzna posiada prawdziwe zamiłowanie do sportu - z wielkim zapałem uprawia sztuki walki. Właśnie stąd bierze się jego imponująca muskulatura, na którą zwróciły uwagę fanki wokalisty. W rozmowie z „Party” Michał Szpak podkreśla:

Jestem dumny, bo mój brat przeszedł ogromną transformację. Z kolesia, który wzbudzał strach na osiedlu, został gościem, który walczy o ludzkie życie, bo pracuje jako ratownik medyczny.

Niestety zachwycone panie muszą zmierzyć się z prawdziwym rozczarowaniem, ponieważ serce Damiana jest już zajęte. Z mediów społecznościowych Michała Szpaka można dowiedzieć się, że kilka tygodni temu jego brat po raz pierwszy został ojcem. Serdecznie gratulujemy!

Dumny wujek już zapowiada, że zamierza rozpieszczać swoją bratanicę. Być może pod czujnym okiem utalentowanego wokalisty z dziewczynki wyrośnie kolejna gwiazda.


Na portalu "Życie" dowiesz się także... DO SIECI TRAFIŁ NAJNOWSZY TELEDYSK CLEO! W PROJEKT ZAANGAŻOWANY BYŁ M.IN. ROBERT LEWANDOWSKI

Warto przypomnieć... MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY PUBLICZNIE POKAZAŁ SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ!

Portal "Życie" informuje... MICHAŁ SZPAK ZOSTAŁ WUJKIEM! KIM SĄ RODZICE DZIECKA?