Show TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdobył grono wiernych fanów. Widzowie chętnie śledzili perypetie singli, którzy nie potrafili sami odnaleźć dla siebie odpowiednich partnerów. Uczestnicy programu oddają się w ręce ekspertów, którzy dobierają ich w pary.

Następnie dochodzi do ślubu obcych osób. Dalej widzowie mogą obserwować dalsze losy świeżo upieczonych małżonków.

Nie zawsze decyzje ekspertów są trafione. Większość zaaranżowanych przez nich związków rozpada się w ciągu kilku miesięcy od wzięcia ślubu. W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie brakuje dramatów i łez wylewanych przez uczestników.

Wyjątkiem od tej reguły jest małżeństwo Adriana Szymaniaka i Anity Szydłowskiej. Para od pierwszego wejrzenia wpadła sobie w oko. Od samego początku wykazywali względem siebie duże zainteresowanie i gorące uczucia.

I tak zostało do dziś. Adrian i Anita nadal są razem, a o sile ich uczucia świadczy najdobitniej fakt, że niedawno doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Zakochani chętnie chwalą się na Instagramie szczegółami ze swojego szczęśliwego życia.

Jednak teraz Adrian postanowił zabrać głos w sprawie, która stanowi duży problem dla wielu mężczyzn. Jest również trudnym do przełamania tabu. Celebryta opublikował na swoim profilu zdjęcia wykonane po zabiegu przeszczepu włosów.

W długim wpisie, jaki towarzyszy fotografiom, Adrian tłumaczy przyczyny swojej decyzji i historię, jaka za nią stoi. Mężczyzna już od wielu lat borykał się z problemem wypadania włosów. Zdecydował się na zabieg teraz, kiedy w Polsce staje się to coraz bardziej popularne, a technologia jest coraz lepsza.

- PS: pisze o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czują dyskomfort z tego powodu. Ja też czułem....i zrobiłem z tym w końcu porządek – napisał Adrian.

View this post on Instagram

Oto nowy JA 😁 a dokładniej nowy ja w okresie oczekiwania, na wielkie zmiany o jakich ostatnio wspominałem 🗣😃‼️ ( na efekty trzeba chwile poczekać 😉). Wczoraj w @przeszczepy_wlosow poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów. Teraz będę mógł mieć takie pióra jak Gandalf z Władcy Pierścieni 🧙🏼‍♂️✨🔮. A tak całkiem poważnie, sukcesem przy transplantacji zyskałem ponad 4 tys. włosów, które wypełniły moje gigantyczne zakola, oraz zagęściły większa powierzchnię głowy w miejscach gdzie zrobiło się naprawdę rzadko 🤷🏼‍♂️😒. Powiem wam, że już od kilku lat wiedziałem, że taki dzień nadejdzie , lecz musiało zgrać się na to kilka kwestii. Postęp mojego wypadania włosów, musiał zwyczajnie minąć w tym najbardziej intensywnym etapie. Tak naprawdę od 10 lat wstecz obserwowałem jak moja głowa się zmienia, a od 5 lat mówiłem sobie, że kiedyś poddam się przeszczepowi. Dalej tylko czekałem na metodę która zapewni jak największa skuteczność tego zabiegu. Tak naprawdę od niedawna następuje rozwój technologii i ilości klinik, które świadczą tego typu usługi, co za tym idzie, również doświadczenie. Wiele osób poddaje się tym zabiegom w Turcji, gdzie jest to od lat wykonywanym w tamtym kraju...słyszałem różne opinie i efekty. Mnie jednak turystyka medyczna nie przekonała, z wielu powodów. Klinika której zaufałem, wykorzystuje NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ metodę w transplantacji włosów. Jest to robot ARTAS🔬! To on pobiera włosy i przygotowuje miejsce na nowe wskazane przez lekarza. Dlaczego zaufałem tej metodzie ?! GWARANCJA najmniejszej ilości uszkodzeń pobranych i przeszczepionych włosów sama się obroniła ‼️😁 Dzisiaj jestem dzień po zabiegu i po wizycie kontrolnej. Nie spodziewałem się, że będę w tak dobrej formie po zabiegu który trwał 12 godzin 🕖🤪🙏🏼. PS: pisze o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czuja dyskomfort z tego powodu. Ja tez czułem....i zrobiłem z tym w końcu porządek 😁💪🏻👨🏻‍🦲💇🏼‍♂️ dziękuję mojej rodzinie, że ze mną była i mnie wspierała ❤️💙♥️ #przeszczepwłosów #odzyskajswojewlosy #artasrobotics #klinikaprzeszczepuwlosow #nowewłosy #poland #warszawa #sienna86

A post shared by Adrian Szymaniak (@adrian_szz) on

Przypomnij sobie o… BYŁ ŚLUB. KRÓLOWA ŻYCIA NIE UKRYWA RADOŚCI

Jak informował portal Życie: UZNANY SPORTOWIEC WZIĄŁ ŚLUB Z WIELOLETNIĄ PARTNERKĄ. POKAZAŁ WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIE

Portal Życie pisał również o… LEDWIE POSZŁA DO SZKOŁY, JUŻ DAJE SIĘ WE ZNAKI NAUCZYCIELOM! KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE POTRAFI NAMIESZAĆ