Znany widzom telewizji TTV program „Królowe życia” ma nową bohaterkę. Do tej pory największą gwiazdą była Dagmara Kaźmierska, jednak dzięki nowym informacjom to jej przyjaciółka Edzia wysunęła się na pierwszy plan.

TTV emituje już siódmy sezon programu. W jego trakcie widzowie mogą obserwować bohaterkę w trakcie pobytu w szpitalu, do którego trafiła po wypadku. Jednak największą stratą dla Dagmary Kaźmierskiej jest utrata bliskiego kontaktu z przyjaciółką Edzią. Na szczęście w miarę upływu czasu kontakt ten zostaje naprawiony.

Ostatnio widzowie dowiadują się, że Edzia planuje wziąć ślub z Adamem. Zaskoczona tym faktem była też Dagmara, wyznaje jednak:

– Cieszę się, że jest Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę.

Odcinki reality show nagrywane są dużo wcześniej niż ma miejsce emisja ich na antenie. Nieoficjalnie mówi się, że ślub Edzi miał miejsce miesiąc temu w Wenecji. W tym czasie na Instagramie Dagmary pojawiło się zdjęcie, które miałoby być tego potwierdzeniem.

Wzruszają i bawią. Twój kot też to potrafi: KARŁOWATY KOT BAWIĄCY SIĘ NA DYWANIE. NAJSŁODSZE WIDEO W SIECI!

Planujesz swój biznes? Zobacz jak to robią inni: OTO POLAK, KTÓRY ROBI FURORĘ W USA! CZYM ZASŁYNĄŁ I CZY PODBIJE CAŁY ŚWIAT?

Dominika Koba