Michał Kwiatkowski, mistrz wyścigu Tour de Pologne 2018, niedawno zmienił stan cywilny i założył obrączkę na palec. Kim jest szczeliwa wybranka sportowca? Śliczna z nich para.

W dzisiejszych czasach wszystko odbywa się przez Internet, dlatego większość gwiazd właśnie poprzez media społecznościowe takie jak Facebook, Twitter czy Instagram dzieli się szczegółami ze swojego życia.

Michał Kwiatkowski, uznany kolarz, mistrz świata w wyścigu ze startu wspólnego z 2014 roku, opublikować w sieci zdjęcie po ceremonii zaślubin. Na fotografii pozował on wraz ze świeżo upieczoną małżonką, Agatą Laskowską. Gdy kolarz wywalczył mistrzostwo świata ze startu wspólnego, tytuł zadedykował ukochanej.

Para była związana ze sobą od wielu lat, jednak żadne z narzeczonych nie zdradziło, że szykują się do ślubu. Było to wielkie zaskoczenie dla fanów sportowca. Posypało się mnóstwo życzeń i komplementów.

– Wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia… Agacie życzę drogę usłaną samymi Kwiatami. Powodzenia Kwiato – pisał jeden z internautów.

– Niech to będzie najpiękniejszy dzień w waszym życiu. Gratuluję – serdecznie życzył inny.

Zobacz także: POWAŻNA DECYZJA PATRYKA GRUDOWICZA. JEGO ZWIĄZEK TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ

Może zainteresuje Cię również: ANGELINA JOLIE ROMANSUJE Z KOBIETĄ! ZNALAZŁA POCIESZENIE PO ROZSTANIU Z BRADEM PITTEM?

Źródło: „onet.pl”