Na Instagramie Patryka Grudowicza pojawił się nowy wpis. Tym samym potwierdziły się informację o zakończeniu swojego związku z Kasią Szklarczyk. Co się wydarzyło?

Patryk Grudowicz na dobre zaistniał w publicznym życiu po udziale w programie „Top model”. Zdobył ogromna popularność, szczeg‪ólnie wśród kobiet. Fanki skrupulatnie śledziły wszystkie informacje zamieszczane przez niego w sieci. Wiele z nich dotyczyło związku z Kasią Szklarczyk.

Ostatnio informacje o związku Patryka były mniej intensywne. Od początku września nie pojawiały się żadne nowe wspólne fotografie. Wg informacji jakie zdobyliśmy, para rozstała się. Głównym powodem był brak czasu dla siebie.

– To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji – relacjonuje informator.

Ani Patryk, ani Kasia długo nie komentowali doniesień w sieci. W sobotę jednak potwierdziły się informacje, Patryk opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją byłą partnerką i opatrzył je takim podpisem:

– Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuje.

Nie tylko Patryk Grudowicz poinformował o swoim rozstaniu na Instagramie. Zobacz kto jeszcze: AUTORKA POLSKICH „50 TWARZY GREY’A” ROZSTAŁA SIĘ Z CHŁOPAKIEM. O SPRAWIE POINFORMOWAŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE

Może Cię zainteresować także: ANGELINA JOLIE ROMANSUJE Z KOBIETĄ! ZNALAZŁA POCIESZENIE PO ROZSTANIU Z BRADEM PITTEM?

Widziałeś już?: PIOTR RUBIK JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! SŁYNNA FRYZURA TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

Źródło: „jastrzabpost.pl”