W tej chwili w małżeństwie Zuzy i Janka nie układa się najlepiej. Para przechodzi poważny kryzys, który zdecydowanie zmierza w kierunku rozwodu.

Scenarzyści nie ukrywają, że zbliża się pora zakończenia relacji między tą dwójką. W 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza i Janek ostatecznie się rozstaną.

Niestety rozstanie nie przebiegnie w przyjaznej atmosferze. Wyjdą przy nim na jaw dawno skrywane tajemnice. Okaże się nawet, że Janek przepuścił wszystkie pieniądze swojej żony! Utopił je w nierentownym przedsięwzięciu.

Mężczyzna „przy okazji” oznajmi żonie, że po rozwodzie nie będzie w stanie wspierać finansowo jej i dzieci. Ta wiadomość całkowicie zdruzgocze kobietę. Przypomnijmy, że Zuza ma na głowie kredyt na dom, a właśnie straciła pracę.

Rozwód serialowej pary mógłby zwiastować serialowy koniec dla Marka Bukowskiego. Uspokajamy jednak wszystkie fanki jego postaci: mężczyzna z pewnością nie zniknie z „Przyjaciółek”!

Dowodem tego jest zamieszczony przez Anitę Sokołowską wpis na Instagramie. Aktorka pisze w nim:

Lubicie tego Gościa? To dobrze, bo ta fotka oznacza, ze pojawi się On w 15 serii Przyjaciółek a tym samym ogłaszam, że pracujemy już nad kolejną transzą serialu @przyjaciolki.serial. Nieźle, co? 15 seria, a w planach początkowych miały być tylko 2,3 transze serialu... a kręcimy już 8 rok. Wszystko dzięki Wam - Widzki i Widziwie po prostu chcecie oglądać nasz serial!

Aktorka podkreśla również, jak bardzo jest wdzięczna za możliwość bycia częścią tego wspaniałego serialu. To przygoda, która miała zakończyć się po 3 sezonach, natomiast trwa nieprzerwanie już od 2012 roku.

Już niebawem telewidzowie będą mieli szansę zobaczyć 15 serię popularnego serialu.

 

Portal "Życie" informuje również o...NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?

Przypominamy o... MAGDALENA RÓŻCZKA SKRZĘTNIE UKRYWA CIĄŻOWY BRZUCH? TAK WYGLĄDAŁA NA OSTATNIM SPOTKANIU PRASOWYM

Na łamach portalu "Życie" możesz się dowiedzieć... ILE KOSZTOWAŁ PORÓD JOANNY KRUPY? TO CAŁKIEM SPORA SUMA!