Nie ulega wątpliwości, że łazienka nie jest ulubionym pomieszczeniem do sprzątania! Zaledwie kilka dni po gruntownym sprzątaniu mamy wrażenie, że powinniśmy powtórzyć porządki. Na kranach szybko zbiera się kamień, a fugi już dawno nie wyglądają atrakcyjnie!

Jak temu zaradzić?

Jednym ze sposobów, które pomoże przywrócić nam blask w łazience jest umycie kafelków oraz wanny i umywalki płynem do mycia naczyń! Wystarczy nanieść niewielką ilość płynu na suchą powierzchnie, a następnie dokładnie rozprowadzić szczotką z szorstkim włosiem.

W taki sposób szybko pozbędziemy się uporczywych plam z mydła i brudu. Podobny skutek osiągniemy, jeśli umyjemy podłogę oraz ceramikę w łazience przy użyciu octy oraz soku z cytryny!

Nieustannie męczą Cię zacieki i kamień na kranie? Wystarczy, że naniesiesz na niego kroplę pasty do zębów i dokładnie wypolerujesz. Pasta do zębów pomaga bowiem szybko i skutecznie usunąć plamy z mydła, oleju, a także kamień. Kran będzie lśnić czystością!

Ekologiczne i tanie sprzątanie!

Kobiety z długimi włosami doskonale wiedzą, jak bardzo uciążliwe jest wyciąganie włosów z otworów odpływowych. Jeśli masz tego dość, zastosuj sodę oczyszczoną. Wsyp jej niewielką ilość do odpływu, a następnie zalej wrzątkiem. Raz dwa pozbędziesz się problemu!

Sposób na lśniące lustra jest niesamowicie prosty! Wystarczy, że użyjesz spirytusu salicylowego, a także wacików oraz płynu do czyszczenia szyb i ściereczki z mikrofibry.

Najpierw nalej nieco spirytusu na waciki i przemyj uporczywe plany na lustrze. Następnie użyj środka do mycia szyb i wytrzyj lustro ściereczką z mikrofibry. Na lustrze nie zobaczysz ani jednej smugi!

Ekologiczne i tanie sprzątanie łazienki! Źródło: img.thrfun.com
Ekologiczne i tanie sprzątanie łazienki! Źródło: img.thrfun.com

Jak informował portal "Życie": KIEDY POZNAMY KONKRETNĄ DATĘ POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ OSTATNIO MINISTER EDUKACJI PRZEMYSŁAW CZARNEK

Przypomnij sobie:KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

Portal "Życie" pisał również: POJAWIŁ SIĘ PROJEKT USTAWY, KTÓRA MA POMÓC FINANSOWO MILIONOM POLAKÓW! CZY JEDEN Z ZASIŁKÓW ZWIĘKSZY SIĘ DO 7 TYSIĘCY ZŁOTYCH? ZAJMĄ SIĘ TYM POSŁOWIE