Nie ulega wątpliwości że zdecydowana większość ludzi nie lubi sprzątać. Często porządki kojarzą nam się z koniecznością wygospodarowania ogromnej ilości czasu. Do tego są dość męczące, a ich efekty nierzadko utrzymują się bardzo krótko.

Okazuje się jednak, że istnieją skuteczne i szybkie sposoby na to, aby nasz dom lśnił czystością! Metody te są ekologiczne, a do tego bardzo szybkie. Na czym polegają?

Jak w łatwy sposób wyczyścić zabrudzoną kuchnię?

Nieustannie zmagasz się z zabrudzoną kuchenką? Prostym i skutecznym sposobem okazuje się być wykorzystanie węgla aktywnego. Rozpuść jedna tabletkę w niewielkiej ilości wody i całość wylej na kuchenkę, a następnie pozostaw na 10 minut. Następnie umyj płytę gąbką i gotowe! Tłuszcz i zabrudzenia zejdą niezwykle łatwo.

Jeśli natomiast irytują Cię nieustanne zacieki oraz kamień na kranie wystarczy, że ugotujesz ziemniaki, a następnie w wodzie po gotowaniu namoczysz gąbkę. Na tak przygotowany zmywak nasyp dość dużą ilość wody i umyj kran. Będzie lśnił czystością!

Twoje płytki są nieustannie zachlapane tłuszczem? Wystarczy, że spryskasz je wodą wymieszaną z ketchupem, a następnie całość wytrzesz ściereczką. Uporasz się z problemem w mgnieniu oka!

YouTube: Fabiosa Best Lifehacks

Jak doprowadzić łazienkę do nieskazitelnej czystości?

Na kranach oraz umywalce nieustannie pojawiają się zacieki oraz kamień? Istnieje prosty sposób, aby szybko uporać się z tym problemem! Wystarczy, że na zabrudzone miejsca nasypiesz dość sporą ilość sody oczyszczonej, a następnie całość zalejesz octem i pozostawisz na około pięć minut. Kamień i brud zejdą z łatwością!

Jeśli borykasz się z kamieniem, który osadził się na słuchawce prysznicowej to powinieneś wypróbować ten prosty sposób! Słuchawkę umieść w podgrzanej w mikrofali misce z octem i zostaw tak na około 20 minut. Po tym czasie wyszoruj słuchawkę gąbką, kamień zejdzie natychmiast!

YouTube: Fabiosa Best Lifehacks

Jak informował portal "Życie": JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ

Przypomnij sobie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU

Portal "Życie" pisał również: TO KRÓTKIE NAGRANIE BADANIA ULTRASONOGRAFICZNEGO SKRADŁO SERCA INTERNAUTÓW. NIGDY NIE WIDZIELIŚCIE, JAK WYGLĄDA SŁONIĄTKO W BRZUCHU MAMY? JEST OKAZJA