To nagranie ultrasonograficzne przedstawiające słoniątko wygodnie wtuloneg w łono matki. Asha, matka słonia, ma 25 lat. Jest słoniem azjatyckim mieszkającym w zoo w Oklahoma City, które spodziewa się, że czwarte dziecko słonicy przyjdzie na świat w lutym 2022 roku.

Ojcem maleńkiego słonia w Asha jest 51-letni słoń o imieniu Rex, który mieszka w tym samym zoo. Rex i Asha mają już dwoje dzieci o imieniu Achara, która ma pięć lat, i Kairavi, który ma rok.

Niestety, inne potomstwo Ashy i Rexa, Malee, zmarło cztery lata temu z powodu choroby zwanej wirusem śródbłonkowym. To śmiertelny rodzaj wirusa opryszczki, który powoduje krwawienia u młodych słoni azjatyckich.

To krótkie nagranie badania ultrasonograficznego skradło serca internautów. Nigdy nie widzieliście, jak wygląda słoniątko w brzuchu swojej mamy? Jest okazja

To jeden z powodów, dla których ciąża słoni jest ściśle monitorowana. Oprócz chorób wszyscy wiemy, że z powodu dramatycznej utraty ich naturalnego środowiska słonie stały się gatunkami zagrożonymi wyginięciem. Są dużymi zwierzętami i potrzebują przestrzeni, aby się rozwijać. Niestety, oprócz klęsk żywiołowych, ludzie wyrządzili tak wiele szkód w wyniku wylesiania, którym ​​te zwierzęta są bardzo dotknięte.

Nie wspominając już o ludziach, którzy polują na nie dla sportu lub kłusownikach dla skóry i kości słoniowej. Te biedne zwierzęta bardzo cierpią.

„Słonie azjatyckie są zagrożone i do tej pory straciły 93 procent swojego siedliska. Ochrona ich siedlisk i zapewnienie edukacji, zarówno tutaj, jak i w rodzimych miejscach występowania, to dwie najlepsze rzeczy, które możemy zrobić, aby pomóc zachować te zwierzęta na wolności ”- powiedziała Rachel Emory, opiekunka słoni i nosorożców portalowi Bored Panda.

To jest powód, dla którego każda ciąża jest świętem dla tych łagodnych olbrzymów. Częste kontrole i USG to ważne procedury dla każdej ciężarnej słonicy. Ma to na celu sprawdzenie samopoczucia matki i nienarodzonego dziecka. Asha i jej nienarodzone dziecko mają się bardzo dobrze.

Krótki, ale wzruszający film przedstawiający USG Ashy był naprawdę piękny i szybko podbija Internet. To coś, co poruszy serce każdego. Większość filmów USG jest rozmyta i nie można nawet dostrzec szczegółów. Ten film był bardzo wyraźny. Można zobaczyć nogi słoniowego dziecka, jego tułów, uszy i a nawet uśmiech!

Asha jest już w ósmym miesiącu ciąży. Tak więc pozostało 14 miesięcy, zanim zobaczymy ten uroczy pakiet radości!

Jak informował portal "Życie": O ZNANEJ POLSKIEJ PIOSENKARCE ZNÓW ZROBIŁO SIĘ BARDZO GŁOŚNO! EDYTA GÓRNIAK NA USTACH CAŁEGO PODHALA. SĄSIEDZI GWIAZDY NIE KRYJĄ OBURZENIA

Przypomnij sobie: DANUTA WAŁĘSA POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE. ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA STANOWCZO WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT TADEUSZA RYDZYKA

Portal "Życie" pisał również: JAKI JEST STAN ZDROWIA ZYGMUNTA CHAJZERA? ZNANY PREZENTER JEST PO POWAŻNEJ OPERACJI. O WSZYSTKIM POINFORMOWAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Pisaliśmy również o: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU