Jakiś czas temu Edyta Górniak podjęła decyzję o przeprowadzce do Leśnicy Zdrój. Nie da się ukryć, że taka informacja mocno zszokowała fanów gwiazdy, bowiem od niepamiętnych czasów gwiazda mieszkała w dużych miastach jak Kraków, Warszawa, a nawet Los Angeles.

Niespodziewana decyzja gwiazdy!

Jak informuje portal Super Express, pomysłodawcą przeprowadzki na Podhale był syn gwiazdy – Alan. Edyta uległa wreszcie namowom młodego chłopaka i kupiła dom w okolicach Zakopanego!

Okazuje się, że górale są zachwyceni faktem, iż obecnie w ich sąsiedztwie mieszka gwiazda tak wielkiego formatu! Edyta Górniak dostała w prezencie nawet tradycyjny góralski strój! Nie jest także wykluczone, że wokalistka weźmie udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych, które są organizowane na Podhalu.

Warto także zaznaczyć, że Edyta Górniak dla wielu górali jest pewnym autorytetem w sprawie pandemii. Mieszkańcy Podhala są bowiem dumni z tego, w jaki sposób gwiazda nagłaśnia informacje o koronawirusie i jak dosadnie wypowiada się o pomyśle zamknięcia gospodarki.

Atmosfera jest bardzo napięta!

Ponadto górale nie kryją swojego zaniepokojenia ostatnimi doniesieniami na temat ferii zimowych, które dla całej Polski mają odbyć się w jednym terminie. Są oni bowiem przekonani, że chcąc utrzymać reżim sanitarny, niemożliwe jest przyjęcie przez górskie miejscowości takiej ilości turystów w jednym czasie.

- Nawet w najgorszych snach nikt sobie tego nie śnił, bo taka liczba ludzi jest nie do przyjęcia, tym bardziej z pilnowaniem reżimu sanitarnego - wyznała prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej - Agata Wojtowicz, w wywiadzie z dziennikarzami portalu Money.

Jak informował portal "Życie": WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE EMERYTÓW CZEKAJA NIESAMOWITE ZMIANY. CZY KAŻDY OTRZYMA NOWE ŚWIADCZENIE? O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNE NIESAMOWITE ZNALEZISKO! JEDNA Z POLSKICH RZEK PRZEZ WIELE LAT SKRYWAŁA NIEZWYKLE CENNY SKARB. CO TAKIEGO ODKRYLI ARCHEOLODZY