Moja babcia przyjechała z wizytą i zrobiła „energetyczne czyszczenie” domu. To niewiarygodne, ale jej proste sztuczki całkowicie zmieniły nasze życie: przestaliśmy chorować, kłócić się, a sama atmosfera zmieniła się zupełnie.

Niebezpieczne oznaki, że w twoim domu nagromadziła się zła energia. Zachowaj ostrożność i przestrzegaj następujących zasad czystości energii. Trzymajcie się!

Dlatego dom trzeba od czasu do czasu sprzątać.

Jak zrozumieć, że w Twoim domu nagromadziła się negatywna energia i potrzebuje „leczenia”?

Powiedzą o tym następujące znaki:

Pojawiają się karaluchy, mrówki i inne owady;

Rzeczy są zgubione lub utracone;

Mieszkańcy i zwierzęta są chore;

Kwiaty i rośliny doniczkowe nie czują się dobrze, a nawet nie przeżywają długo;

Zbyt często przepalają się żarówki;

Sprzęt AGD psuje się zbyt często;

Usłysz niezrozumiałe dźwięki i hałasy;

Nieprzyjemne zapachy pojawiają się bez wyraźnego powodu i ich źródła;

Drzwi i okna zatrzaskują się same;

Ciągle kapiąca lub bieżąca woda, przeciekające rury;

Zwierzęta cały czas się kłócą;

W gospodarstwie domowym występuje niezrozumiała senność, apatia, zmęczenie;

Sen nie przynosi wypoczynku, jest źródłem złych lub ciężkich snów;

Dziwni domownicy, których szczerość budziła wielkie wątpliwości;

Ktoś umarł w domu.

Jeśli co najmniej trzy z powyższych są takie same, musisz pomyśleć o tym, jak wyleczyć swój dom.

Jak wyleczyć swój dom?

Pozbycie się negatywnej energii nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Możesz sobie z tym poradzić, stosując proste zasady. To czyszczenie energetyczne powinno odbywać się 3-4 razy w roku, podobnie jak zwykłe ogólne sprzątanie mieszkania.

1. Oczyszczanie własnej negatywnej energii.

Zanim zaczniesz sprzątać dom, musisz usunąć z siebie negatywną energię. Aby to zrobić, weź prysznic, ale nie jest to proste, bo z użyciem soli. Faktem jest, że sól jest przewodnikiem energii. Może gromadzić zarówno energię pozytywną, jak i negatywną. A sól rozpuszczona w wodzie jest w stanie zmyć negatywną energię, która nagromadziła się nie tylko w ciągu dnia, ale przez wiele lat, to znaczy zniszczyć cały brud energetyczny, z którego być może nieświadomy tego, cierpiałeś przez tak długi czas.

Wejdź więc pod prysznic, a następnie nałóż zwykłą sól kuchenną na wilgotną skórę ruchami masażu. Staraj się pokryć wszystkie powierzchnie oprócz włosów, ale soli nie wcieraj zbyt mocno, zrób to delikatnie, aby nie odczuwać dyskomfortu.

Następnie cofnij się pod prysznic i spłucz sól wodą. Jednocześnie w swoim umyśle zwróć się do wody z prośbą, aby zmyła z ciebie wszystko, co złe.

2. Preparat do energetycznego czyszczenia domu.

A teraz Twoja kolej na sprzątanie domu. Ubierz się jak najprościej, najlepiej w szlafrok lub dres. Nie powinieneś mieć żadnej biżuterii — żadnego metalu, skóry, plastiku.

Musisz być całkowicie neutralny energetycznie. W całym domu lub mieszkaniu, w którym mieszkasz, otwieraj okna, a jeśli to możliwe — oraz okna i drzwi wejściowe. Nie bój się przeciągów, cała negatywna energia przejdzie przez to. Pozwól osobom, które nie biorą udziału w spotkaniu, wyjść z domu. Wyślij swoją rodzinę do kina lub na spacer, aby nie przeszkadzała w sprzątaniu.

Tak więc pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, zaczynając „leczyć” swój dom — jest pozbycie się starych i niepotrzebnych rzeczy. Pamiętaj: wszystko, czego nie używasz dłużej niż rok, zbiera negatywną energię.

Bezlitośnie wyrzucaj lub rozdawaj rzeczy, których nie potrzebujesz — zrób miejsce na coś nowego i niezbędnego! Napraw cały zepsuty sprzęt, a jeśli nie da się go naprawić — pozbądź się go bez żalu. Nie zbieraj książek, czasopism i innych niepotrzebnych dokumentów — niepotrzebne książki można przekazać bibliotekom, a śmieci papierowe przekazać do punktów zbiórki makulatury.

Nigdy nie trzymaj w domu zepsutych przyborów, nawet tych z niewielkimi pęknięciami. Przechodzi przez nią pozytywna energia, a wraz z nią dobre samopoczucie rodziny i domu. Szczególnie niebezpieczne są potłuczone naczynia, które tworzą silny wyciek ładunku dodatniego.

Nie zbieraj śmieci i brudnych ubrań, myj je jak najczęściej i monitoruj stan swoich rzeczy — jeśli nie możesz ich samodzielnie naprawić, oddaj do warsztatu naprawczego lub szwalniczego. Będziesz zaskoczony, jak zmieni się twoje życie i związek, jeśli tylko posprzątasz swoją szafę!

3. Obmyj wodą i okadź.

Będziesz potrzebował kilku gałązek dziurawca, ostu lub wrzosu. Przygotuj także miskę z wodą. Może być mineralna lub święcona, ale w żadnym wypadku nie z kranu.

Najpierw spryskaj każdą część domu tą wodą, następnie zwilż nią twarz i dłonie i bez wycierania pozostaw do wyschnięcia. Następnie podpal gałązki roślin i kąp je w całym mieszkaniu, niosąc tlące się gałązki we wszystkich rogach. Podczas czyszczenia wyobraź sobie w myślach, jak brud energetyczny wyparowuje.

4. Za pomocą przyborów można posprzątać dom.

Będziesz potrzebował kilku cienkich świec kościelnych, ale możesz też użyć zwykłej białej świecy domowej.

Weź świecę i obłóż małym kółkiem wyciętym z białego papieru. Koniecznie należy chronić dłonie przed negatywną energią pochłanianą przez roztopiony wosk.

Zapal świeczkę i bez pośpiechu chodzić z nią po całym domu, poruszając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zacznij od drzwi frontowych — to główna brama negatywnej energii. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na drzwi. Stań przy drzwiach wejściowych od zewnątrz i prowadź świecę wokół ich obwodu od lewej do prawej.

Ostrożnie potraktuj oko drzwi i całą jego powierzchnię świecą, nie zapominając o klamkach i dzwonku. Następnie przejdź do wykończenia wnętrza drzwi, robiąc to samo.

Ważne jest, aby zrozumieć, że odpowiednio traktując drzwi, możesz mieć pewność, że negatywne informacje nie dostaną się do Twojego domu.

Teraz przejdź dalej po obwodzie mieszkania zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zajrzyj do wszystkich ciemnych zakamarków, nie zapomnij o meblach, zwłaszcza w przedpokoju, butach i ubraniach. Zwróć szczególną uwagę na okna, lustra, narożniki, a także wieszaki, ponieważ gromadzą one dużo brudu energetycznego.

Największe urządzenia magazynujące energię to sprzęt AGD tj. Komputery, lodówki, telewizory itp. Niosą ogromny ładunek ujemnej energii z zewnątrz, zwłaszcza z komputera i telewizora. Pozostań na nich dłużej i obchodź się z nimi szczególnie ostrożnie.

Pamiętaj, aby trzykrotnie skrzyżować pościel. Zaczynając od głowy. Spacerując po mieszkaniu, nie zapominajmy o toalecie i pomieszczeniach gospodarczych. Traktuj toaletę szczególnie ostrożnie, gdzie trafia wiele negatywnych informacji.

5. Mycie rąk po czyszczeniu.

Po zakończeniu czyszczenia należy usunąć resztki brudu energetycznego z rąk, do których nieuchronnie się przedostaną.

Aby to zrobić, umyj ręce mydłem pod bieżącą wodą.

A do zapobiegania…

Zapalamy świece

Bardzo przydatne jest zapalanie świec w domu, zwłaszcza w pomieszczeniu, w którym coś się działo lub dzieje się teraz. Oczyszczającej mocy ognia nie można porównać z niczym! Więc nie krępuj się aranżować swoje ulubione romantyczne wieczory przy dużej ilości świec lub po prostu zapalić wieczorem, aby stworzyć przytulną i uduchowioną atmosferę.

Używamy naturalnych aromatów

Zapraszam do stosowania różnych smaków i aromatów. Jednak upewnij się, że są naturalne. Różne olejki eteryczne, lampy zapachowe i nie tylko to idealne rozwiązanie. Nie tylko leczą aurę domu, ale także poprawiają nastrój, poprawiają samopoczucie i pobudzają twórczą energię. Najważniejsze to znaleźć „ich” smaki.

Myjemy podłogę

Bardzo przydatne jest umycie podłogi w domu wodą, do której dodaje się wywary ziołowe. Piołun, dziurawiec, jałowiec i sosna mają specjalną moc, która uzdrawia energię domu. A przynajmniej raz w roku, mimo dużej ilości mopów wszystkich wzorów i konfiguracji, podłogę trzeba umyć ręcznie — stworzy to w Twoim domu wyjątkową aurę.

Czyszczenie na mokro

Czyścić na mokro i jak najczęściej wycierać kurz, zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc — pod łóżkiem, za szafami, w rogach i na antresolach. Nie dopuść do zatkania rurociągu — wskazuje to na nagromadzone negatywne emocje. Kapiąca lub bieżąca woda odbiera dobre samopoczucie, zdrowie i pieniądze z domu, dlatego należy utrzymywać instalację wodociągową w dobrym stanie, a po użyciu zamknąć pokrywę toalety.

Wietrzenie

O każdej porze roku, przy każdej pogodzie, pomieszczenie trzeba wietrzyć przynajmniej raz dziennie — nie organizuj przeciągów, a zapewnij dostęp do czystego, świeżego powietrza. Wypiera negatywną energię z domu i dostarcza nową, zdrową energię.

Znajdziesz czyste i zdrowe mieszkanie, w którym każdy będzie zdrowy i odnosił sukcesy.

To też może cię zainteresować: WALDEMAR KRASKA Z NOWYMI WIEŚCIAMI O STANIE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA. WICEMINISTER PRZEKONUJE, ŻE DO WALKI Z PANDEMIĄ URUCHOMIONO WSZYSTKO, CO MOŻLIWE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZIMY SAMOTNIE? W OSTATNIM WYWIADZIE MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi w Polsce: CZY WIERNYCH W POLSCE CZEKA CAŁKOWITY ZAKAZ PRZYJMOWANIA KOMUNII ŚWIĘTEJ? W MINISTERSTWIE ZDROWIA ZNALAZŁ SIĘ WNIOSEK, JEST ODPOWIEDŹ RESORTU