Jak podaje "Pudelek", po zamieszaniu, jakie powstało w internecie związanym z niejasną przeszłością Dominica D'Angelica, który był jednym z uczestników, którzy dotarli do finału programu "Top Model", dalsze losy modela w show stały się przedmiotem spekulacji. Każdy teraz czeka na decyzję stacji TVN.

Nie zrobi kariery w TVN

Producenci programu "Top Model" ubolewają nad faktem, że osoba o kryminalnej przeszłości z taką łatwością przedostała się do programu, a nawet została uhonorowana awansem do finału. Specjalne oświadczenie wydane przez stację TVN, ma nieco załagodzic sytuację zaognioną tym, że skazany za granicą za tak poważne przestępstwo kryminalista, dobrze się bawił w telewizji na terenie naszego kraju.

Jak donoszą media, Dominic D'Angelica został skazany w 2011 roku przez sąd kalifornijski za niedozwolone kontakty z nieletnią, czyli poniżej szesnastego roku życia. 22-letni wówczas Dominic otrzymał wówczas ponoć wyrok 60 dni pozbawienia wolności, w zawieszeniu na trzy lata.

Jak wtedy tłumaczył, przyznał się do zarzucanego mu czynu tylko dlatego, że nie miał pieniędzy na sądową szarpaninę i obronę. W konsekwencji wpisano go na niechlubną listę amerykańskich przestępców seksualnych.

YT

Co o tym sądzicie? Czy komercyjne stacje sprawdzają przeszłość uczestników programów? Co z przeszłością Dagmary Kaźmierskiej?

O tym się mówi: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali

Zerknij tutaj: Szczere wyznanie Marty Morawieckiej, córki św. pamięci lidera Solidarności Walczącej. Wspomnienia rok po odejściu Kornela Morawieckiego