Jednak są tacy, którzy wolą metody babci. Na przykład wsyp mąkę do zlewu i uzyskaj ten sam wspaniały wynik!

Na pierwszy rzut oka pomysł napełnienia zlewu mąką wydaje się absurdalny. Jednak ta metoda działa bez zarzutu, nawet gdy zlew wygląda na brudny i zużyty. Aby uporządkować zlew, należy go uwolnić z naczyń i umyć octem lub roztworem sody (w tym celu ocet lub sodę miesza się z wodą).

Następnym krokiem jest wytrzeć do sucha. Do tego celu przyda się ręcznik kuchenny lub gruba serwetka. Pamiętaj, że mąkę możesz posypać tylko na idealnie suchym zlewie, w przeciwnym razie wynik nie zostanie osiągnięty.

A teraz czas obficie posypać boki i spód zlewu mąką. Będziesz potrzebował ćwierć filiżanki lub nawet trochę więcej. Stal nierdzewną należy wypolerować suchym ręcznikiem lub papierowym ręcznikiem, aby stal błyszczała. Energicznie wetrzyj mąkę, a następnie — usuń niepotrzebne pozostałości. Gotowe!

W razie potrzeby czyszczenie zlewu można powtórzyć. Ta metoda jest znacznie lepsza niż chemia gospodarcza i jest odpowiednia przede wszystkim dla alergików. Substancje naturalne są neutralne i nie szkodzą organizmowi.

Nawiasem mówiąc, czyszczenie mąką jest odpowiednie dla wszystkich produktów ze stali nierdzewnej. Dzięki temu można wyczyścić płytę grzejną i naczynia kuchenne, w tym garnki, czajniki i nie tylko.

Jak informował portal "Życie": WICEMINSITER ZDROWIA WYJAWIŁ, JAK MINISTERSTWO ZDROWIA ZAMIERZA PORADZIĆ SOBIE Z PANDEMIĄ. JAKIE KROKI ZOSTANĄ PODJĘTE

Przypomnij sobie: NIESPOTYKANE ZWIERZĘ ZOSTAŁO UCHWYCONE PRZEZ TATRZAŃSKICH TURYSTÓW. INTERNAUCI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA

Portal "Życie" pisał również: MIJA KOLEJNY ROK, ODKĄD ANNY PRZYBYLSKIEJ NIE MA Z NAMI. WZRUSZAJĄCE SŁOWA MAMY AKTORKI, KTÓRA PRZYCHODZI NA MIEJSCE OSTATNIEGO SPOCZYNKU CÓRKI