Znasz to uczucie, kiedy w połowie drogi na lotnisko zaczynasz myśleć, czy na pewno wyłączyłeś żelazko? A czy dobrze zamknąłeś drzwi? Woda zakręcona? W pewnym momencie masz wrażenie, że nic nie zrobiłeś poprawnie i już za chwilę twój dom spłonie, zostanie zalany albo okradną go złodzieje.

Jak być spokojnym na wakacjach?

Okazuje się, że istnieje prosty sposób, aby uspokoić swoją głowę i nie popsuć sobie wakacji nieustannym myśleniem o tym, czy niewyłączone żelazko już spowodowało pożar.

Portal parenting.pl sugeruje, aby przed wyjściem z domu zrobić zdjęcia najważniejszych jego pomieszczeń lub też samych urządzeń. Wtedy będziemy mieć pewność, że wszystkie sprzęty zostały wyłączone.

- Przed wyjściem z domu zrób zdjęcie płyty grzewczej i piekarnika, żelazka lub czegokolwiek innego, o co z reguły się martwisz. Aby zagrać w grę "Czy naprawdę to wyłączyłem?", wystarczy dotknąć aplikacji do obsługi zdjęć w telefonie i to sprawdzić - pisze Nicole Dieker, w jednym ze swoich postów.

Świetny sposób na odciążenie głowy!

Jak się okazuje, pisarka sama korzysta z tej metody, dzięki temu twierdzi, że na wszystkich wyjazdach ma spokojną głowę i nie myśli co chwilę, czy na pewno zostawiła swój dom w odpowiednim stanie.

Zamiast zdjęć możemy też nagrać filmik, który będzie naszym „spacerem” po domu. Dzięki temu będziemy pewni, że zamknęliśmy wszystkie okna i drzwi, zakręciliśmy dopływ wody, a urządzenia elektryczne odłączyliśmy od źródła zasilania.

W tak prosty sposób można zapewnić sobie spokój na urlopie i pełen relaks. A to na wakacjach jest najważniejsze!

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ