Kobiety znane są z tego, że wydają sporo pieniędzy na tworzenie swojego wizerunku i wyglądu, który sprawią, że będą nie tylko wyglądać wspaniałe, ale i czuć się ze sobą dobrze. Niestety, gdy niektórzy zaczynają się starzeć z góry zakładają, że nie muszą już inwestować w swój wygląd. Taka sytuacja nie sprzyja dobremu samopoczuciu, a wiele kobiet wpędza w wielkie kompleksy.

Starsze kobiety mogą myśleć, że po prostu nie są atrakcyjne. Ale tak nie jest. Jak mawiała jedna z bohaterek serialu „Ranczo”, Celina Hadziukowa – „kobieta zrobiona – jak nowo narodzona!”. Czasami wszystko, czego potrzebuje kobieta to chwila dla siebie, a także wprawne ruchy wizażysty czy stylisty, aby przypomnieć sobie o czczeniu piękna, które nosi w sobie. W wielu przypadkach taka transformacja może odjąć kilka lub kilkanaście lat.

fot. Instagram @ruslantatyanin

Niesamowita metamorfoza kobiety odjęła jej kilkanaście lat! Dzięki pracy wizażysty, makijażysty i fotografa poczuła się znów piękną kobietą!

Weźmy na przykład tę kobietę. Na zdjęciu „przed” Iryna miała płaską, zmęczoną, pozbawioną dobrego makijażu twarz. Jej zmarszczki były widać na pierwszy rzut oka i każdy mógł założyć, że ma ponad 70, a nawet 80 lat.

W kolejnym ujęciu „po” transformacji nastąpiła kompletna przemiana. Kobieta nie przeszła operacji plastycznej, nie miała miejsce żadna ingerencja chirurga czy nawet zabieg medycyny estetycznej. Kobieta po prostu zaufała stylistce, która zmieniła ją nie do poznania. Wszystko, co zrobili specjaliści to stworzenie nowej fryzury, nałożenie pięknego makijażu, a także oraz dodanie ubrań i biżuterii.

fot. Instagram @ruslantatyanin

Metamorfoza Iryny była niesamowita. Z łatwością mogłaby uchodzić za kobietę po pięćdziesiątce, a nawet czterdziestce. Poza tym, że wygląda absolutnie cudownie, można powiedzieć, że czuje się też pewniej. Jej ramiona wyprostowały się i odważniej spojrzała na aparat, a jej słodki uśmiech rozjaśnił twarz.

Ludzie zwykle nie doceniają osób starszych, jednak mogą nas zaskoczyć nie tylko swoim wyglądem, ale także działaniami. Na przykład ta 80-letnia kobieta pozostawiła sędziów bez słów i pod wielkim wrażeniem umiejętności tanecznych w brytyjskim „Mam Talent”.

Jaki z tego morał? N​igdy nie możesz pozwolić, aby wiek Cię powstrzymywał! Możesz czuć się piękna i robić wszystko, bez względu na swój PESEL!

Jak informował portal „Życie”: BOHATERSKI PIES, KTÓRY PRZEZ KILKA DNI CZUWAŁ PRZY SWOIM ZAGINIONYM 83-LETNIM WŁAŚCICIELU. JAK SKOŃCZYŁA SIĘ TA HISTORIA

Przypomnij sobie: PIWONIA KRZEWIASTA OZDOBI KAŻDY OGRÓD. JAK WŁAŚCIWIE JĄ PIELĘGNOWAĆ, ŻEBY ZACHWYCAŁA PRZEZ LATA

Portal „Życie” pisał również: DOMOWE SPOSOBY NA USUNIĘCIE PRZEBARWIEŃ Z PLASTIKU. MEBLE OGRODOWE I INNE PRZEDMIOTY BĘDĄ LŚNIŁY JAK NOWE, WYSTARCZY KILKA PROSTYCH SKŁADNIKÓW