Ten patent może się okazać naprawdę bardzo zaskakujący, jednak wypróbowały go już tysiące osób i zwyczajnie działa! Warto jednak pamiętać, że nie zastąpi drzwi lub alarmów antywłamaniowych, a także ochrony nieruchomości, jeśli często nie ma nas w domu lub dużo podróżujemy.

Metoda dwóch szklanek ma poinformować nas o wtargnięciu do domu obcej osoby. Wypróbowało ją tysiące osób!

Drzwi antywłamaniowe z podwójnymi zabezpieczeniami, ochrona nieruchomości z miesięcznym lub abonamentem, alarmy antywłamaniowe, które mają wystraszyć złodzieja, obronne psy na posesji, w dobie technicznych nowinek specjalne aplikacje na smartphony wraz z systemem kamer rozlokowanych w całym domu – to i wiele innych metod dostępnych na rynku ma nam pomóc w zabezpieczeniu naszego domostwa i znajdującego się w nim majątku przed chciwymi rękami różnego rodzaju złodziei i włamywaczy. Wszystkie one najczęściej kosztują fortunę.

źródło: cleverly.me

Nie nakłaniamy oczywiście do tego, by rezygnować z podobnych rozwiązań i zdawać się na los, lecz pewna kobieta wypróbowała banalny i darmowy sposób na to, by dowiedzieć się, że ktoś próbuje wedrzeć się do naszego domu w wiadomym celu, zanim jeszcze zdąży splądrować nasza nieruchomość.

Warto jednak pamiętać, że sprawdzi się tylko w momencie, gdy jesteśmy w domu, szczególnie nocą.

Dwie szklanki zapobiegają włamaniom!

Jak odstraszyć złodzieja? Wystarczy przed położeniem się do łóżka lub w ciągu dnia, gdy wiemy, że nikt z domowników nie wróci za wcześnie ustawić w na klamce w drzwiach wejściowych dwie szklanki – jedną powiesić na klamce, a drugą postawić na niej dnem do góry.

Taka układanka pozwoli nie tylko Tobie usłyszeć podejrzane działania wokół drzwi, ale często od razu odstraszy włamywacza. Czy to nie proste rozwiązanie na co dzień?

źródło: cleverly.me

To też może cię zainteresować: DODAJ KAWĘ DO PRANIA, A EFEKT Z PEWNOŚCIĄ CIĘ ZASKOCZY. SUPER TRIK

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WYSTARCZĄ TYLKO DWA SKŁADNIKI, BY ZNACZĄCO POPRAWIĆ STAN NASZYCH WŁOSÓW. PATENT, KTÓRY ZNAJĄ NASZE PRABABCIE

O tym się mówi: BĘDZIE PROBLEM Z OGLĄDANIEM KANAŁÓW TELEWIZYJNYCH W CZERWCU. POLACY MUSZA PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY, CO TO JEST REFARMING TELEWIZJI