To już pewna informacja! Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapewnia społeczeństwo, że rząd organizuje kolejny fundusz z racji tarczy antykryzysowej – tym razem szykuje się pomoc dla branży turystycznej! Co takiego zatem zostanie wprowadzone? Kto na tym skorzysta najbardziej?

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce (od marca), jak i na niemalże całym świecie rządzący raz po raz wprowadzali kolejne ograniczenia i obostrzenia uniemożliwiające bądź w jakimś stopniu ograniczające swobodne poruszanie się.

Z tego względu działalność wielu miejsc publicznych została zawieszona bądź znacznie ograniczona, a w ramach pomocy powstała tzw. tarcza antykryzysowa, która wspiera przedsiebiorców.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Program zostanie uruchomiony już niedługo i ma pomóc przedsiębiorcom z branży turystycznej zwrócić turystom koszty nieodbytych imprez czy wycieczek w przypadkach, kiedy nie chcą otrzymywać bonu turystycznego, a gotówkę.

- Powstanie specjalny fundusz gwarancyjny, który pokryje zwrot pieniędzy klientom za nieodbyte imprezy turystyczne z powodu pandemii. Wypracowaliśmy rozwiązanie, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będziemy mieli dobre wiadomości dla branży turystycznej – powiedziała minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE