Pewien mężczyzna mieszkający w Wielkiej Brytanii i posiadający w swoim ogrodzie kamerę zupełnie nie spodziewał się tego, co któregoś dnia zobaczy na owym nagraniu! W jego ogrodzie pojawiły się… borsuki! Co takiego zwierzęta robił w ogrodzie mężczyzny? A także ile ich było? Czy wyrządziły jakieś szkody materialne? Koniecznie zobacz fotografie wychwycone z ogrodowej kamery! Padniesz ze śmiechu!

W internecie raz po raz można zobaczyć mnóstwo przeróżnych przypadków zarejestrowania przez przydomową kamerę nocną porą czegoś nadzwyczajnego. Czasem są to zwierzęta, czasem ludzie, choć – co oczywiste – zawsze lepiej, aby to były zwierzęta, aniżeli potencjalni złodzieje!

Niedawno głośno było o przypadku mieszkańców Bieszczad, kiedy w nocy do ich ogrodu zakradł się niedźwiedź, po czym… skonsumował miód znajdujący się w ulu! To było naprawdę zabawne nagranie.

Poniższy przypadek także należy to niezwykle zabawnych, a na sam ich widok uśmiech pojawia się na twarzy!

W ogrodzie tego mężczyzny pojawiły się borsuki. Co takiego robiły?

Mark Stevenson to 51 – letni mieszkaniec jednego z miast w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna dba o swój ogród, dlatego zamontował tam kamerkę, której nagrania ogląda każdego dnia. W ten sposób może dowiedzieć się o szkodnikach.

Pewnego razu kamera zarejestrowała w ogrodzie borsuki, a jeden z nich… chwycił za widły! Wyglądało to przekomicznie – tak, jakby chcieli popracować w ogrodzie!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE