Mandaryna jako żona Michała Wiśniewskiego żyła w świetle fleszy, a każdy jej krok śledziły miliony. Dziś jej życie wygląda inaczej. Jest znacznie spokojniejsze, z dala od kamer. Jak sama przyznaje nie potrzeba jej dzisiaj luksusów - bez nich też umie cieszyć się życiem, a największym szczęściem są dla niej jej dzieci.

Najnowsze zdjęcie Marty "Mandaryny” Wiśniewskiej z dziećmi zrobiło furorę

O Mandarynie było głośno przede wszystkim za sprawą jej związku z Michałem Wiśniewskim. Łączyły ich nie tylko uczucia, ale także sprawy zawodowe. To Michałowi Marta Wiśniewska zawdzięczała możliwość zaistnienia na scenie muzycznej. Ich drogi się jednak rozeszły. Para rozstała się prywatnie i scenicznie.

Michał Wiśniewski, Mandaryna/ screen youtube
Michał Wiśniewski, Mandaryna/ screen youtube
Michał Wiśniewski, Mandaryna/ screen youtube

Obecnie Marta Wiśniewska mieszka wspólnie ze swoimi dziećmi w raczej skromnie urządzonym mieszkaniu. Na zamieszczanych w mediach społecznościowych przez Mandarynę zdjęciach można zobaczyć, że dominuje tam prostota i elegancja.

Nie do wiary, jak oni wyrośli

Patrząc dziś na Martę Wiśniewską nie sposób nie dostrzec jak duża metamorfozę przeszła. Wielu fanów z uznaniem przyjęło naturalny wygląd i stonowane stylizacje Mandaryny.

W ostatnim czasie Mandaryna opublikowała w swi=oich mediach społecznościowych urocze zdjęcie z 18-letnią Fabienne i o rok młodszym Xavierem. Rodzina wybrała się na ślub znajomych. Sami zobaczcie, jak dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego się zmieniły! Są nie do poznania.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN