Jak podaje "Onet", wieści o rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Dominiką nTajner-Wiśniewską nieco zdziwiła opinię publiczną, lecz jego ślub z nową partnerką wprawił wielu w osłupienie. Nowa żona wokalisty spodziewa dzię dziecka, a co słychać u Xaviera Michała, Fabienne Marty, Etiennette Anny i Vivienne Vienny?

Co dzisiaj robią dzieci Michała Wiśniewskiego?

Xavier zdaje się pójść w ślady Marty Wiśniewskiej, co można zobaczyć na jego instagramowym koncie. Niezwykły talent taneczny po prostu zachwyca.

Jest to dla mnie bardzo ważna chwila. Rzadko dziele się swoją opinią publicznie... dzisiaj jest ten moment. Ostatnie dwa lata były bardzo trudne pod wieloma względami, ale przezwyciężyliśmy to. Jestem z siebie dumny i dziękuje wszystkim tym, którzy byli przy mnie do końca. To dla was! 🌠❤️

Uczy się w jednym z warszawskich liceów, pozostaje aktywny w mediach społecznościowych.

Fabienne, starsza o rok od Xaviera, marzy o własnej działalności artystycznej i w przyszłości chce otworzyć salon tatuażu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️FX

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

O mamie mówi z czułością:

Czasami robi mi się przykro, gdy ktoś wypomina mi błędy moich rodziców, na które ja nie miałam wpływu. Ale bronię mamy.

14-letnia Etiennette bardzo przypomina z wyglądu tatę. Ma także spore predyspozycje wokalne.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#whosthepotato he doesn’t know I’m posting this

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Vivienne natomiast, najmłodsza córka ze związku Michała i Anny Świątczak, 12-letnia instagramowiczka, coraz bardziej uaktywnia się w mediach społecznościowych. Po zdjęciach widać, że rośnie z niej mała perfekcjonistka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@viviennewisniewska first time in studio #niestrasznestrachy #daughter #corcia

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Bardzo dziękuję za 1000 follow mam nadzieję że kiedyś dobijemy więcej teraz wam bardzo i to bardzo dziękuję naprawdę męczyłam się nad tym zdjęciem robiłam go 0,5 h ponieważ nie wiedziałam jak zrobić i chciałam użyć takich balonów z napisem 1000 ale niestety nie udało mi się ich skołować, dlatego miałam tylko to, ale mam nadzieję że i tak wam się podoba.

O tym się mówi: Gliwice: 67-letni kierowca volkswagena usłyszał zarzuty w związku z sobotnim zderzeniem autokaru z busem. Rodziny 9 osób pogrążone w żałobie

Zerknij: Niezwykła premiera Ivana Komarenko. Gwiazdor dał się namówić na wzięcie udziału w #hot16challenge2. Jego przekaz wyciska łzy z oczu