Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach. Teraz jednak dużo się mówi o jej ostatnim wybryku.

Te zdjęcia Beaty K. są zaskakujące

1 września fani zespołu Bajm wstrzymali oddech. Około godziny 20:00 słynna wokalistka, Beata K., została zauważona przejeżdżając na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ulicy Batorego i Al. Niepodległości w Warszawie.

Kobieta jadąca samochodem marki BMW została zatrzymana przez policjantów, którzy po zbadaniu alkomatem stwierdzili, że jechała z aż dwoma promilami alkoholu w wydychanym powietrzu.

61-letnia wokalistka przemieszczała się po drodze zygzakiem, od krawężnika do krawężnika, czym w oczywisty sposób stwarzała zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Tak wyglądała wokalista zespołu „Bajm” w momencie zatrzymania

Beata K. po zatrzymaniu przez policjantów nie stwarzała problemów i spokojnie poddała się badaniu alkometrem. Po tym funkcjonariusze zaprosili ją do radiowozu.

Beacie zabrano prawo jazdy i zabezpieczono jej samochód. Wokalistce grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Kolejnego dnia Beata K. opublikowała post w mediach społecznościowych, w którym przeprosiła fanów za swoje zachowanie.

Beata K. Źródło: fakt.pl
Beata K. Źródło: fakt.pl
Beata K. Źródło: fakt.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN