Beata Kozidrak bardzo przeżywa śmierć Krzysztofa Krawczyka. Diwa postanowiła powiedzieć kilka ważnych słów w dniu pogrzebu legendarnego muzyka, uznawanego przez wielu za króla polskiej estrady. Gwiazda bardzo się otworzyła i postanowiła wyjawić, czego dziś żałuje najmocniej w ich relacji. Łzy same ciekną po policzkach.

Dorobek i znaczenie Krzysztofa Krawczyka dla polskiej muzyki są niemożliwe do podważenia. Artysta był związany ze sceną przez blisko pół wieku i wydał aż 180 płyt. Równie wielką gwiazda polskiej estrady jest Beata Kozidrak, która w dniu ostatecznego pożegnania Krzysztofa Krawczyka postanowiła powiedzieć kilka trudnych dla siebie słów. Jej wyznanie poraża!

Beata Kozidrak wyznała, o co ma do siebie pretensje w związku z Krzysztofem Krawczykiem. To musi być dla niej bardzo trudne!

Wokalistkę i artystę przez lata łączyła świetna relacja, nigdy również ze sobą nie rywalizowali o miłość publiczności. Jak przypomina serwis Jastrząb Post, w 2004 roku zajęli razem pierwsze miejsce w plebiscycie OBOP na najbardziej kochanych przez Polaków wokalistów.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, Beata Kozidrak postanowiła wyznać coś, co ciążyło jej od wiadomości o śmierci swojego kolegi. Artystka nie ukrywa, że ma do siebie duży żal. Powodem tego jest brak dostatecznie długiej rozmowy podczas ich ostatniego spotkania.

„Krzysztof! Nikt Cię nie zastąpi bo byłeś OSOBOWOŚCIĄ JEDYNĄ. Płacze i żałuje, że nie mogłam z Tobą rozmawiać dłużej tak, jak kiedyś w Opolu. Żegnam Cię MÓJ PRZYJACIELU – Artysto! Do zobaczenia” – napisała wyraźnie poruszona Beata Kozidrak na Instagramie.

Jak informował portal "Życie": JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH UCZESTNIKÓW POPULARNEGO PROGRAMU “SANATORIUM MIŁOŚCI” NIE MA JUŻ POŚRÓD NAS. PORUSZAJĄCE SŁOWA MARTY MANOWSKIEJ

Przypomnij sobie: ZNANY DZIENNIKARZ POINFORMOWAŁ O PRZEJŚCIU DO TELEWIZJI POLSKIEJ. SZYBKO ZADECYDOWAŁ O ZABLOKOWANIU MOŻLIWOŚCI DODAWANIA KOMENTARZY PRZEZ INTERNAUTÓW

Portal "Życie" pisał również: „STARCIE TYTANÓW”. MAREK BELKA, ANDRZEJ DUDA I DONALD TUSK W GORĄCEJ DYSKUSJI. MICHAŁ SZPAK SKOMENTOWAŁ TO W DWÓCH SŁOWACH. CELNA UWAGA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PACJENTA SZPITALA TYMCZASOWEGO. ZDRADZIŁ CODZIENNOŚĆ PRACY LEKARZY WALCZĄCYCH O ŻYCIE CHORYCH. PADŁY SŁOWA O MŁODYCH LUDZIACH