Najnowsze, zasmucające doniesienia dotyczące jednego z najbardziej lubianych programów rozrywkowych emitowanych w Telewizji Polskiej. Lubianego uczestnika “Sanatorium Miłości” nie ma już pośród nas. Poruszające słowa Marty Manowskiej wyciskają z oczu łzy...

“Sanatorium Miłości” to niewątpliwie jeden z najchętniej oglądanych programów emitowanych w TVP. Tysiące Polaków pokochało uroczych seniorów, którzy mają odwagę i chęć, aby wziąć udział w tego typu przedsięwzięciu - wielu z nich zostaje zapamiętanych stając się swego rodzaju celebrytami.

Dziś w mediach pojawiła się niezwykle przykra wiadomość - jeden z uczestników, Władysław Szustorowski zmarł 9 kwietnia. Mężczyzna odszedł w wieku 73 lat, a wieść o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych.

Poruszający wpis Marty Manowskiej

Śmierć uczestnika programu bardzo poruszyła prowadzącą, Martę Manowską. Kobieta pożegnała seniora zamieszczając w swoich mediach społecznościowych długi i smutny wpis.

- Władku. Trudno znaleźć słowa. Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny… (…) Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. A było ich sporo. Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. (…) Rozmawialiśmy dalej, a Ty z parasolem, prawdziwy dżentelmen, odprowadzałeś mnie aż do drzwi. (…) Kochałam Twój spokój, ton, wyważenie, inteligencje i DOBROĆ. Samą dobroć. - brzmi fragment pożegnania.