W ostatnich godzinach jednym z najgłośniejszych wydarzeń była prawdziwa dyskusja tytanów na Twitterze. Chodzi o komentarze dotyczące Andrzeja Dudy i jego telefonu.

Przypomnijmy: zaczęło się od sugestii, że prezydent rozmawiał z królem Jordanii przez niepodłączony telefon. Okazało się, że aparat był jednak podłączony, a polityk miał maseczkę, bo w pomieszczeniu siedzieli z nim także współpracownicy.

Jednak na tym się nie skończyło. Poza dziesiątkami memów z Andrzejem Dudą i żartami, że „Żulczyk miał rację”, pojawiły się także komentarze na Twitterze.

Twitterowa dyskusja tytanów. Michał Szpak podsumował całą sytuację

Portal JastrzabPost zwrócił uwagę na to, że Błażej Spychalski krótko po publikacjach żartujących z rozmowy prezydenta postanowił wypowiedzieć się na ten temat i sprostować informacje.

Komentarza zdążył udzielić także Marek Belka. Wtedy Andrzej Duda postanowił odpisać, że „dramatycznie nisko lata”, nazywając Belkę „prezesem”. Co niektórzy dalej dogryzali prezydentowi i spytali, o jakim prezydencie mowa.

Tymczasem Donald Tusk postanowił skomentować wypowiedź Dudy, nawiązując do pytania, które zadał prezydent Markowi Belce – a pytał, czy mu nie wstyd.

Były premier celnie spuentował komentarz Dudy. „Wszyscy się wstydzimy, Panie Prezydencie” – napisał, po raz kolejny pokazując, że zawsze wie, co powiedzieć, i potrafi celnie ubrać myśli w słowa.

Wtedy Michał Szpak postanowił skomentować wszystko, co wydarzyło się na Twitterze. Na jego Instagramie pojawił się wpis prezentujący dyskusję słynnych polityków z krótkim komentarzem – „Komiks Narodowy”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY MAJĄ JEDYNIE MIESIĄC NA DOPEŁNIENIE BARDZO WAŻNEGO OBOWIĄZKU. W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA TERMINU CZEKA WYSOKI MANDAT. CHODZI O SAMOCHODY

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PACJENTA SZPITALA TYMCZASOWEGO. ZDRADZIŁ CODZIENNOŚĆ PRACY LEKARZY WALCZĄCYCH O ŻYCIE CHORYCH. PADŁY SŁOWA O MŁODYCH LUDZIACH

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT POPEŁNIŁ GAFĘ? TAK ROZMAWIAŁ PRZEZ TELEFON Z KRÓLEM JORDANII? ZDJĘCIA Z GABINETU ANDRZEJA DUDY WPRAWIAJĄ W KONSTERNACJĘ. RZECZNIK KOMENTUJE

Z życia gwiazd: BRAT MAGDY GESSLER ZDRADZIŁ WIELKĄ RODZINNĄ TAJEMNICĘ. ZNANEJ RESTAURATORCE MOŻE SIĘ TO NIE SPODOBAĆ! CZY TALENT DO GOTOWANIA JEST U NICH DZIEDZICZNY