W mediach społecznościowych prezydenta Polski, Andrzeja Dudy ukazały się właśnie informacje na temat niedawnej rozmowy, jaką przeprowadził z królem Jordanii, Abdullahem II. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ani zaskakującego, gdyż tego typu kontakty należą do protokołu obowiązków głowy państwa, jednak internauci zauważyli na zdjęciach rzecz, która wprawiła wiele osób w konsternację.

Czy prezydent Andrzej Duda naprawdę rozmawiał przez telefon z królem Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego Abdullahem II? Okazuje się, że jego aparat miał być… niepodłączony!

Andrzej Duda odbył rozmowę telefoniczną z królem Jordanii, Abdullahem II. Pech chce, że na zdjęciach telefon wygląda na… niepodłączony! Internauci pytają – o co tu chodzi?

Zdjęcia zamieszczone przez administratorów profilu Kancelarii Prezydenta wzburzyły internautów i dyskusja stała się na tyle gorąca, że głos w tej sprawie postanowił od razu zabrać rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski.

Komentujący nie chcieli dać za wygraną, jednak rzecznik wyjaśnił, że wejście kabla telefonu znajduje się na jego bocznej ścianie, a nie tam, gdzie sądzą internauci.

Postanowił również odnieść się do tego, z jakiego powodu w trakcie rozmowy prezydent Andrzej Duda ma na twarzy założoną maseczkę. Tej kwestii internauci również nie pozostawili bez komentarza.

Błażej Spychalski wyjaśnił, że prezydent w trakcie rozmowy nie był sam w pomieszczeniu, gdyż standardowo tego typu rozmowy dyplomatyczne przeprowadza się wespół ze współpracownikami.

„Co do drugiego "newsa", to może trudno to sobie wyobrazić, ale ten telefon może być także podłączony do linii z boku aparatu” – napisał z przekąsem na Twitterze rzecznik prasowy prezydenta Dudy, cytowany przez serwis Plotek.

Andrzej Duda dzwonił do króla Jordanii z gratulacjami i życzeniami z racji obchodów 100. rocznicy powstania Jordanii. Dziękował również za gościnność, której doświadczają stacjonujący w tym kraju od 2016 roku polscy żołnierze.

Zagadka została rozwiązana!

Jak informował portal "Życie": JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ OSTATNIE POŻEGNANIE KRZYSZTOFA KRAWCZYKA? MENADŻER ZNANEGO WOKALISTY OBIECUJE, ŻE ZOSTANIE SPEŁNIONA OSTATNIA WOLA MUZYKA

Przypomnij sobie: JAK USUNĄĆ UPORCZYWE PLAMY BEZ USZKODZENIA TKANIN? TO DOPIERO SZTUKA! Z TYM ZMAGA SIĘ KAŻDA PANI DOMU. JEST NA TO KILKA PROSTYCH SPOSOBÓW

Portal "Życie" pisał również: ZNANY ZAKONNIK TRAFIŁ PILNIE DO SZPITALA, GDYŻ POCZUŁ SIĘ ŹLE. CO MU DOLEGA? OJCIEC LEON KNABIT MA WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PIES Z ULICY ZROBIŁ WIELKIEGO PSIKUSA DZIENNIKARCE. PRZEZABAWNĄ WPADKĘ NA ŻYWO ZAREJESTROWAŁY KAMERY TELEWIZYJNE. WIDZOWIE POKŁADALI SIĘ ZE ŚMIECHU