Pomimo swojego młodego wieku, Julia Wieniawa to w ostatnim czasie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. 21-latka stale znajduje się na świeczniku, a producenci filmów, seriali i programów telewizyjnych wręcz zabijają się o to, by mieć ją na planie swojej produkcji. Poza tym młoda gwiazda posiada wiele zainteresowań, a nawet zajmuje się... inwestycjami!

Nic więc dziwnego, że przez ostatnie kilka lat Wieniawa nie znalazła wolnej chwili na to, by ukończyć kurs na prawo jazdy i podejść do ostatecznego egzaminu. Wygląda jednak na to, że w końcu jej się to udało. Jak gwiazda radzi sobie za kierownicą?

Gwiazda niebawem wyjedzie na szosę

Chociaż w naszym kraju standardem jest wyrabianie prawa jazdy jeszcze przed ukończeniem szkoły średniej, to - niestety - nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Jedną z takich osób była Julia Wieniawa, która przez swój zabiegany tryb życia nie była w stanie ukończyć kursu zaraz po osiemnastce.

"Zrezygnowałam te trzy lata temu... Nie wiem dlaczego. Chyba bałam się egzaminu teoretycznego bardziej niż praktycznego. A nagle, gdy wreszcie się do tego zabrałam, to zdałam za pierwszym razem!" - zdradziła celebrytka.

Egzamin teoretyczny już za nią, a za kilka dni gwiazdę czeka ostateczny test w postaci wyruszenia z egzaminatorem na ulice miasta.

Chociaż stresu z pewnością Julii nie brakuje, to młoda gwiazda przyznaje, że za kierownicą czuje się bardzo pewnie i swobodnie. Wieniawa poprosiła jednak fanów o trzymanie za nią kciuków w czasie ostatecznych zmagań za kółkiem!

Wszyscy wielbiciele celebrytki z niecierpliwością czekają na najnowsze wieści.

Zobacz także: Kamil Bednarek apeluje do swoich fanów prosto ze sceny w Opolu. Padły mocne słowa, nikt się tego nie spodziewał

Może cię zainteresować: Ex-małżonka Krzysztofa Ibisza szczerze o jego ślubie i ich relacji. Z czym nigdy nie będzie umiała się pogodzić

Pisaliśmy również o: Nowe objawienia Maryjne zatwierdzone przez biskupa? Czy miały charakter nadprzyrodzony