Podczas koncertu w Opolu jeden z najbardziej popularnych i lubianych artystów ostatnich lat, Kamil Bednarek zebrał się na odważny apel skierowany w stronę swoich fanów. Padły mocne słowa, nikt się tego nie spodziewał... O co chodzi?

Kamil Bednarek należy do grona artystów, którzy swój rozgłos i popularność zawdzięczają popularnym programom rozrywkowym. Mężczyzna pojawił się w trzeciej edycji uwielbianego show “Mam talent” i od samego początku zyskał ogromną sympatię pośród widzów, a także jury. Mimo iż nie wygrał programu, jego kariera poszybowała w dynamicznym tempie i trwa nieustannie do dziś.

Nikt nie spodziewał się takich słów!

Wczoraj miał miejsce pierwszy dzień 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, w tym Kamil Bednarek.

Oprócz wspaniałego koncertu świętowano także10-lecie kariery artystycznej mężczyzny. Podczas swojej wypowiedzi Bednarek poruszył także kwestie polityczne.

- Dziękuję wszystkim fanom, że jedną trzecią życia mogłem spędzić na scenie, ale ja będę nam życzył czegoś innego. Pogody ducha i tego, aby wróciły czasy, kiedy muzyka była bez podziału. Bo muzyka łączy, a nie dzieli, prawda? I właśnie dlatego tutaj jesteśmy - powiedział Kamil Bednarek.