22-latka i Krzysztof Ibisz wzięli ślub 5 września 1998 roku, a transmisja na żywo z tej uroczystości odbywała się wówczas za pośrednictwem stacji TVN. Małżonkowie stali się rodzicami syna Maksymiliana, jednak jego pojawienie się nie zagwarantowało trwałości związku jego rodzicom...

Była żona o kolejnym ślubie prezentera Krzysztofa Ibisza

Para podjęła decyzję o rozwodzie w 2004 roku, bez blasku fleszy, bez ekscesów, skandali i wywlekania wzajemnych brudów. Kolejną, szybko poślubioną małżonką była Anna Nowak, z którą doczekał się syna Vincenta, którego pojawienie się także nie zagwarantowało jego rodzicom trwałości związku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jo Ibisz (@qzdeba)

Parę dni temu, Krzysztof ibisz poślubił kolejną piękność, którą poznaliśmy w programie Top Model - Joannę Kuszbalską.

Co na ten temat powiedziała jego była żona Anna Zejdler? - Mojemu byłemu mężowi zawsze życzę, życzyłam i będę życzyła dobrze, bo jest ojcem mojego syna i nie ma we mnie żadnych negatywnych emocji. Cieszę się, że ułożył sobie życie, cieszę się, że jest szczęśliwy. Było nam bardzo miło, że mogliśmy mu w tym ważnym dniu towarzyszyć.

Jak dodała, zawsze unika sytuacji konfliktowych, a zdrowie psychiczne jej i jej dzieci jest dla niej na pierwszym miejscu. Zaznaczyła też, że każde rozstanie ma inne oblicze, gdyż ludzie różnią się od siebie. Jak powiedziała, Krzysztof Ibisz jest ważnym mężczyzną w jej życiu w związku z tym zależy jej na jego szczęściu.

Co o tym sądzicie? Czego chcielibyście życzyć Krzysztofowi Ibiszowi na nowej drodze życia?

O tym się mówi: Zdjęcia z zatrzymania "zmęczonej" Beaty K. trafiły do sieci. Artystka "dmuchała w balonik"

Zerknij też i na to: Podczas ostatniego pożegnania z mężem jego żona zrobiła coś zaskakującego. Nie mogła postąpić inaczej