Jak podaje portal "Goniec", Dagmara Kaźmierska ma za sobą niełatwy czas. Niedawno odeszła jej koleżanka Basia. Gwiazda "Królowych życia" postanowiła opowiedzieć o dramatycznym doświadczeniu i podzielić refleksją na temat ulotności ludzkiego życia.

Dagmara Kaźmierska przeżywa trudne chwile

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność wśród widzów dzięki występą w "Królowych żcia". Fani pokochali ją za wyrazistość, cięty język i dobre serce. Wśród osób, którym pomogła byli Basia i Wicia. "Królowa życia" pomogła im stanąć na nogi, kiedy wychodzili z choroby alkoholowej.

Dagmara Kaźmierska/YouTube @tvnpl
Dagmara Kaźmierska/YouTube @tvnpl
Dagmara Kaźmierska/YouTube @tvnpl

Niestety Basia zmarła, co Dagmarę Kaźmierską bardzo zasmuciło. Nagła śmierć przyjaciółki Dagmary była szokiem dla całej produkcji i fanów programu. Kobieta niespodziewanie zmarła w swoim domu w Kłodzku. Basia zmagała się z chorobą nerek.

Wicia w szczerej rozmowie z Dagmarą Kaźmierską przyznał nie tylko, co dolegało jego partnerce, ale także, że miała wziąć ślub. "Królowa życia" przyznała, że gdyby wiedziała, że Basia zmaga się z tak poważnymi problemami zdrowotnymi, zrobiłaby wszystko, żeby jej pomóc. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", przyznała, że śmierć Basi była dla niej ogromnym ciosem, ale każdy tak ma, kiedy odejdzie ktoś bliski, kto mógłby jeszcze żyć.

Przy okazji Dagmara Kaźmierska opowiedział o swoim największym dramacie życiowym, jakim było rozstanie z jej ukochanym synem. "Królowa życia" nie miała z Conanem kontaktu przez całe 14 miesięcy, kiedy przebywała w zakładzie karnym. Chłopiec miał wówczas 8 lat i trafił pod opiekę babci.

Obstawialiście, że to właśnie ten moment był najbardziej dramatyczny w jej życiu?

To też cię może cię zainteresować: Adriana Kalska opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcia. Przeszła sporą metamorfozę. Sprawę skomentował również Mikołaj Roznerski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lista leków refundowanych na wrzesień już znana. Jakie zaszły zmiany i kto na nich zyska

O tym się mówi: To, co zobaczyła mama na elektronicznej niani przyprawiło ją o szybsze bicie serca. Chłopiec o mało nie przypłacił tego życiem. Co się stało