Joanna Liszowska ma na swoim koncie udział w kilkunastu filmach i serialach. Niemal każda z jej ról spotyka się z powszechnym uznaniem i sympatią ze strony widzów, a sama Liszowska przez wielu uznawana jest za niezwykle utalentowaną i atrakcyjną aktorkę.

Niestety, sukcesy zawodowe nie zawsze idą w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Na własnej skórze przekonała się o tym aktorka, która w ciągu ostatnich kilku lat dwukrotnie została singielką... Wygląda jednak na to, że Liszowska w zupełności pogodziła się z samodzielnym życiem i tryska energią jak nigdy wcześniej. Jak wygląda obecne życie aktorki?

Szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej

Aktorka przez ponad dekadę związana była ze szwedzkim przedsiębiorcą Olą Serneke. Niestety, w 2018 roku para rozwiodła się, a Liszowska była na tyle zdruzgotana, że... ukrywała ten fakt przez prawie rok!

W 2020 roku Liszowska po raz kolejny próbowała swoich sił w miłości, a media donosiły o tym, że znalazła nowego partnera. Miał on nawet zamieszkać w jej domu! Plotki jednak skończyły się niemal tak szybko jak się zaczęły, a kilka tygodni temu aktorka po raz kolejny oznajmiła, że jest singielką. Nie ma jednak zamiaru rozpaczać z tego powodu!

"Miłość zawsze była największą wartością w życiu i tu też nic się w tym względzie nie zmieniło […]. Doszłam też do takiego momentu, kiedy mogę czuć się szczęśliwa, nawet kiedy nie ma mężczyzny przy moim boku" - wyznała gwiazda.

Liszowska nie ma zamiaru pozwolić, by życie przeciekło jej przez palce - właśnie dlatego korzysta teraz z niego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! Podróżuje w najdalsze zakątki świata, jeździ konno i tańczy, kiedy tylko ma na to ochotę.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Na swoim Instagramie aktorka regularnie publikuje swoje bajkowe życie, prezentując przy tym szeroki uśmiech. Jest on bez wątpienia najlepszym dowodem na to, że Liszowska wcale nie potrzebuje związku by dobrze się czuć.

Fani są zachwyceni tak pozytywną przemianą gwiazdy!

Zobacz także: To stare nagranie robi furorę w sieci. Jolanta Kwaśniewska w 1989 roku wyglądała olśniewająco

Może cię zainteresować: Jak wyglądały początki znajomości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? Brat prezenterki zdradził zaskakujące szczegóły

Pisaliśmy również o: Nowy serial Polsatu skradnie serca wszystkich widzów. Maria Dębska opowiedziała o swojej relacji z kolegą z planu. Co łączy ją z Patrykiem Cebulskim