Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Wtedy też funkcję Pierwszej Damy RP pełniła jego żona, Jolanta Kwaśniewska. Nie ulega wątpliwości, że Polacy ją uwielbiali.

To stare nagranie robi furorę w sieci

Jolanta Kwaśniewska była niesamowicie aktywna jako Pierwsza Dama. Udzielała się w wielu społecznych akcjach. Dodatkowo wszystkich zadziwiał jej nienaganny styl i klasa. Od samego początku uznawana była za ikonę mody!

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Zdrowie PL
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Zdrowie PL

Jolanta Kwaśniewska jako Pierwsza Dama zawsze wyglądała szykownie i elegancko. Uwielbiana była nie tylko za swoją niesamowitą osobowość, ale także umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji i niesamowity gust, zawsze zgodny z panującymi trendami.

Jolanta Kwaśniewska w 1989 roku wyglądała olśniewająco

Mimo upływu lat Jolanta Kwaśniewska dalej wygląda świetnie. W dalszym ciągu prezentuje się pięknie i elegancko.

W ostatnim czasie furorę w sieci robi stare nagranie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Filmik pochodzi z 1989 roku. Była para prezydencka opowiada na nim, jak spędza święta Wielkanocne.

Trzeba przyznać, że Jolanta Kwaśniewska prezentuje się fantastycznie na archiwalnym nagraniu. Były pierwsza dama miała wtedy zaledwie 34 lata. Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN