Polsat już od blisko trzech dekad stanowi konkurencję dla dwóch czołowych stacji telewizyjnych w Polsce - TVP i TVN. Stacja ta kojarzy się widzom przede wszystkim z familijną atmosferą i serialami, które przyciągają przez ekrany całe rodziny.

Wygląda na to, że już niedługo stacja może spodziewać się kolejnych rekordów oglądalności. Wszystko za sprawą zupełnie nowego serialu - "Kuchni". Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji?

Poruszająca relacja na planie

Wierni widzowie Polsatu już niebawem ujrzą na ekranach nową produkcję stacji. "Kuchnia" reklamowana jest przez twórców jako "najśmieszniejsza i najsmaczniejsza" komedia tego roku i z pewnością wzbudzi w widzach multum emocji!

Serial skupi się na perypetiach pracowników prestiżowej restauracji serwującej kuchnię francuską. W jednego z głównych bohaterów produkcji - Maksa - wcieli się Patryk Cebulski, który ma już spore doświadczenie w odgrywaniu komediowych ról. Serialowy "mistrz wpadek" nawiąże relację z Wiktorią, w której postać wcieli się Maria Dębska. Jak aktorka opisuje stosunki bohaterów?

Wiktoria i Maks poznają się przypadkiem, a w dodatku w zupełnie niesprzyjającym momencie. Życie postaci odgrywanej przez Dębską właśnie się skomplikowało, a noc spędzona z kolegą z pracy z pewnością niczego jej nie ułatwi. Bohaterom udaje się jednak nawiązać pewną więź.

"Jest w nim coś, luz, jakaś spontaniczność, brak potrzeby kontroli, którą on ma, a jej brakuje. [...] Daje jej coś, czego nigdy nie miała" - opowiada Dębska o postaci Cebulskiego.

Na planie serialu widzowie ujrzą prawdziwą śmietankę polskiej sceny aktorskiej - we właścicielkę konkurencyjnej restauracji wcieli się Marta Żmuda-Trzebiatowska, a Tomasz Karolak weźmie na siebie rolę wybuchowego szefa kuchni.

Widzów Polsatu czekają naprawdę niepowtarzalne emocje!

Zobacz także: Katarzyna Łaska opowiedziała o ceremonii wręczenia Oscarów. Gwiazda mogła liczyć na prawdziwe luksusy

Może cię zainteresować: Dwóch siedmiolatków nagle zniknęło z placu zabaw. Policja podjęła szybką interwencję. Jak się to skończyło

Pisaliśmy również o: Kondolencje płyną z całej Polski. Odszedł legendarny dziennikarz radiowy. O kogo chodzi