Jak wiadomo, związek Małgorzaty Rozenek – Majdan oraz Radosława Majdana jest jednym z najbardziej medialnych i głośnych związków w polskim show – biznesie. Cała ich spora rodzinka ma w sieci naprawdę wielu fanów, którzy uwielbiają oglądać ich prywatne życie.

Jak wyglądały początki znajomości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są parą już od kilku lat. Wydają się doskonale uzupełniać i być ze sobą szczęśliwi. Nic dziwnego, że szybko zaczęli marzyć o wspólnym dziecku.

Ich starania trwały ponad 3 lata, w tym czasie celebrytka raz straciła ciążę bliźniaczą w niemal 11. tygodniu. Gdy im się w końcu udało, nie posiadali się z radości.

Henryk Majdan, syn pary, przyszedł na świat 10 czerwca przez cesarskie cięcie. Jako pierwszy poinformował o tym Radosław Majdan.

Małgosia Rozenek-Majdan i Radosław Majdan często publikują zdjęcia z malutkim Heniem. Gwiazda TVN-u jest szczęśliwą mamą trzech synów.

Brat prezenterki zdradził zaskakujące szczegóły

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, Misha Kostrzewski, zdradził w rozmowie z Faktem, jak wyglądało pierwsze spotkanie jego siostry z Radosławem Majdanem. Okazuje się, że od samego początku wpadli sobie w oko.

Misha uważa nawet, że już po pierwszym spojrzeniu zaiskrzyło pomiędzy nimi. Radek Majdan zrobił ogromne wrażenie na Małgosi, a prezenterka TVN-u również bardzo mu się spodobała.

Małgosia Rozenek zaproponowała nawet bratu, by ten poszedł porozmawiać z Maćkiem Musiałem. Dzięki temu mogła spędzić czas z Radkiem Majdanem sam na sam. Jak widać, była to miłość od pierwszego spojrzenia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN