"Royalsi" nieustannie wzbudzają na całym świecie skrajne emocje. Ich losami interesują się nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii - media na całym świecie stale rozpisują się o kolejnych poczynaniach każdego z członków rodziny królewskiej.

Chociaż w ostatnim czasie największą sensację bez wątpienia wzbudzali książę Harry i księżna Meghan, to nieprzerwaną sympatią poddanych cieszy się również żona księcia Williama - Kate. Żona starszego wnuka królowej Elżbiety już przy pierwszym pojawieniu się wśród "royalsów" dekadę temu, od razu wzbudziła w fanach rodziny królewskiej pozytywne odczucia. Pozostały one niezmienne aż do dziś.

Jakiś czas temu księżna wyjawiła tajemnicę o jednej ze swoich porażek, a także wyraziła ogromny szacunek wobec pewnej grupy ludzi... O co chodzi?

Zaskakujące hobby żony księcia

Książę William i księżna Kate to w opinii Brytyjczyków jedna z najbardziej dobranych par w historii ich monarchii. Książęca para już od ponad dekady na każdym kroku wspiera się i daje dowody swojej wielkiej miłości.

Zakochani doczekali się już trójki dzieci: dwóch synów - George'a i Louisa, oraz córki Charlotte. Okazuje się, że kiedy Kate była w ciąży z Georgem, postanowiła podjąć się pewnego wymagającego hobby. Nie poszło jej jednak najlepiej...

Kate znana jest ze swojego żywego zainteresowania sprawami najmłodszych oraz najstarszych przedstawicieli brytyjskiego społeczeństwa. Często odwiedza ona przedszkola i szkoły, a także domy spokojnej starości - to właśnie tam, rozmawiając z ludźmi, czuje się jak ryba w wodzie.

Okazuje się, że częste wizyty u brytyjskich staruszków znacząco wpłynęły na samą księżną. Zainspirowała się ona pewnym hobby, typowym dla starszych osób. Mowa oczywiście o... szydełkowaniu!

Żona Williama przyznała, że kiedy oczekiwała przyjścia na świat swojego pierwszego syna, planowała powitać go wydzierganym własnoręcznie swetrem. Niestety, zadanie to okazało się o wiele trudniejsze niż się spodziewała, a sweter rozsypał się jej w rękach zaledwie w połowie pracy...

Niepowodzenie w szydełkowaniu sprawiło jednak, że księżna nabrała jeszcze większego szacunku do osób, które opanowały tę trudną sztukę!

Zobacz także: Jak wyglądały początki znajomości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? Brat prezenterki zdradził zaskakujące szczegóły

Może cię zainteresować: Nowy serial Polsatu skradnie serca wszystkich widzów. Maria Dębska opowiedziała o swojej relacji z kolegą z planu. Co łączy ją z Patrykiem Cebulskim

Pisaliśmy również o: „Kate wykorzystuje pomysły Diany”: Middleton złamała królewski protokół ze względu na dzieci