Według psychologa książęta Cambridge dokonali rewolucji, łamiąc królewskie zasady.

Najstarszy syn księżnej Diany i jego żony uważany jest za jednego z najbardziej wrażliwych i przykładnych rodziców. Wychowują ośmioletniego księcia Jerzego, sześcioletnią księżniczkę Charlotte i trzyletniego księcia Ludwika.

Kate i William są bardzo przywiązani do swoich dzieci i starają się poświęcić im maksimum uwagi. Ponadto książęta nie wahają się okazywać swoich uczuć podczas oficjalnych wydarzeń. Możesz zobaczyć, jak trzymają za ręce swoich synów i córkę i czule ich przytulają.

Według psychologa miłość, jaką książęta Cambridge okazują swoim dzieciom, nieczęsto spotyka się w rodzinach monarchów. Swoim zachowaniem Middleton i jej mąż naruszają królewski protokół, ponieważ takie podejście do rodzicielstwa nigdy nie zostało zatwierdzone.

„Widoczna miłość Williama i Kate do ich dzieci jest z pewnością niezwykła w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ale jak miło jest to oglądać! Psychologowie potwierdzają, że dzieci muszą odczuwać rodzicielską miłość, aby odnosić sukcesy i być szczęśliwe w wieku dorosłym. A kiedy rodzice nie okazują uczuć, może to prowadzić do wszelkiego rodzaju negatywnych konsekwencji psychologicznych i emocjonalnych” – wyjaśnił psycholog Daniel Haig.

Specjalista uważa, że ​​książęta Cambridge powtarzają zasady matki Williama, zmarłej księżnej Diany. „Wygląda na to, że królewski protokół zmiękcza i zmienia się w czasie. Niezwykle wpływowy przyszły król i królowa dał wspaniały przykład innym rodzicom, aby mogli swobodnie cieszyć się swoimi dziećmi. Pokazują światu, że są zwykłymi ludźmi. Wykorzystują idee i zasady wychowania księżnej Diany, a także demonstrują uczucia rodzicielskie” – cytuje Daniel Daily Express.

Po urodzeniu się pierworodnego synowa księcia Karola z zasady odmówiła pomocy niańkom. Kate musiała poświęcić dużo energii, aby połączyć wychowanie George'a z wypełnianiem królewskich obowiązków.

To też może cię zainteresować: Niepokojąca zbieżność wizji ojca Pio i śląskiej wizjonerki. Kiedy nadejdą dni ciemności? Czy czeka nas nieuchronny koniec wszystkiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irana Santor przez lata milczał o tych traumatycznych wydarzeniach. Wreszcie zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało

O tym się mówi w Polsce: Zła wiadomość dla miłośników bardzo popularnej przyprawy. Sanepid wycofał partię jednej z nich. Co znaleziono w jej składzie