Jak podaje portal "Pomponik", Karolina Ferenstein-Kraśko i jej mąż Piotr Kraśko mają niełatwy orzech do zgryzienia. Interes budowany przez kolejne pokolenia znalazł się w tarapatach. Co się dzieje?

Małżeństwo Karoliny i Piotra Kraśko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko uchodzą za zgraną parę, choć i ich nie ominęły kryzysy. W mediach pojawiały się spekulacje, że para przechodzi trudne chwile. Mówiło się nawet o rozstaniu, za którym miała stać zbyt zażyła relacja dziennikarza "Faktów" i Małgorzaty Rozenek. Na szczęscie para wciąż jest razem i wspólnie wychowuje swoje pociechy.

Niestety małżonkom przyszło się mierzyć z kolejnym dość poważnym problemem. Z doniesień tygodnika "Na Żywo" wynika, że rodzinny interes znalazł się w niebezpieczeństwie. Mowa o stadninie koni w Gałkowie, której mocno dała się we znaki epidemia koronawirusa. Obostrzenia wprowadzone w zwiazku z nią, uniemożliwiły normalne funkcjonowanie stadniny wpędzając ją w poważne problemy finansowe.

W czasie lockdownów niemożliwe było udzielanie lekcji jazdy konnej i organizowanie imprez dla celebrytów, które stanowiły podstawowe źródło dochodu. Niestety oszczędności zaczęły się kończyć, a zwierzęta trzeba wykarmić. Karolina Ferenstein-Kraśko nie daje za wygraną i walczy o ukochane miejsce.

Aby uratować rodzinny biznes postanowiła znaleźć dodatkowe źródło dochodu. Poprosiła swoich fanów o pomoc. Zaprojektowała kolekcję "ArtBluz", których sprzedaż ma zapewnić pieniądze na paszę dla koni w zimie. Każda złotówka ma znaczenie.

Jak oceniacie pomysł Karoliny Ferenstein-Kraśko?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk zaskoczyła wszystkich. Takiego wyznania nie oczekiwał nikt. Dlaczego jest zazdrosna o syna Krzystofa Krawczyka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła na jesiennej ramówce TVN-u. Jak się prezentowała nowa prowadząca "Miasto Kobiet"

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia na temat papieża Franciszka. Czy Ojciec Święty pójdzie w ślady swojego poprzednika, Benedykta XVI