10 kwietnia 2021 roku minęła już jedenasta rocznica od jednej z najgłośniejszych i najbardziej nieprawdopodobnych tragedii w Polsce. Katastrofa lotnicza w Smoleńsku, w której zginął ówczesny prezydent Lech Kaczyński, jego żona, a także 94 pozostałych pasażerów wstrząsnęła wszystkimi.

Wśród ofiar znajdował się także mąż dziennikarki, Joanny Racewicz porucznik Biura Ochrony Rządu - Paweł Janeczek. W tym roku mężczyzna skończyłby 48 lat.

Joanna Racewicz świętuje Dzień Wyznawania Miłości

Joanna Racewicz została wdową w wieku 37 lat. Strata męża była dla niej ogromną tragedią. Do dziś dziennikarka często wspomina go w mediach społecznościowych, gdzie jest zresztą bardzo aktywna.

Ponadto Joanna Racewicz pracuje dla telewizji Polsat. W 2018 roku dołączyła do Polsat News, a rok później została spikerką Polsatu.

Prezenterka oczarowała internautów uroczym zdjęciem

Wiele osób wierzyło, że Joanna Racewicz otworzy się jeszcze na miłość i pokocha innego mężczyznę. Nic bardziej mylnego, kobieta wciąż jest singielką, a jedyny mężczyzną, którego kocha całym sercem jest jej syn.

To właśnie 13-letniemu Igorowi Joanna Racewicz wyznała miłość w mediach społecznościowych. Przy okazji dziennikarka dodała piękne zdjęcie chłopca na tle plaży.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN