Lech Wałęsa to znany polski polityk, a także były prezydent kraju. To postać bardzo znana nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla, a w latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatnimi czasy polityk słynie ze swoich ostrych wypowiedzi i zastanawiających poglądów.

Syn Lecha Wałęsy opowiedział o problemach zdrowotnych ojca

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o Lechu Wałęsie głównie za sprawą jego kontrowersyjnych wypowiedzi.

Lech Wałęsa od lat choruje na cukrzycę. W ostatnim czasie stan jego zdrowia się pogorszył i polityk trafił do szpitala ze względu na stopę cukrzycową.

Lech Wałęsa/YouTube @tvn.pl
Lech Wałęsa/YouTube @tvn.pl

Jak zdradził syn Wałęsy, rodzina byłego prezydenta RP stale namawia go do tego, by zdrowiej się odżywiał i prowadził zdrowszy styl życia.

Mało kto wie, z czym musi się zmierzyć były prezydent

Niestety Lechowi Wałęsie groziła nawet amputacja stopy. Teraz na szczęście stan jego zdrowia się nieco polepszył.

„Ojciec nie ma żadnej dyscypliny w jedzeniu, więc należy oczekiwać, że stan jego stóp się pogorszy”

- zdradził syn Lecha Wałęsy.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Co ciekawe, dzięki obserwacji swoich paznokci można w porę zareagować na pierwsze z pozoru błahe symptomy choroby takiej jak cukrzyca.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN