Bartłomieja Kasprzykowskiego z pewnością kojarzy każdy entuzjasta polskich seriali. Aktor już od kilkunastu lat wciela się w role lubianych postaci, które szybko zapadają jego rodakom w pamięć. Największą rozpoznawalność przyniósł mu z pewnością udział w serialu "Ranczo", na planie którego pojawiał się przez kilka lat.

Prawdziwi fani aktora z pewnością pamiętają jednak inną z jego ról: w latach 2005-2007 wcielił się on w postać Wojciecha w serialu "Magda M." wyprodukowanym przez TVN. To właśnie do tych czasów artysta sięgnął ostatnio pamięcią... Do czego nawiązał?

Kasprzykowski ma na koncie naprawdę sporo ślubów...

Chociaż to właśnie z serialu "Ranczo" Polacy znają Kasprzykowskiego najlepiej, to znaleźli się również fani jego roli w produkcji "Magda M.". To właśnie dla nich skierowany był jeden z ostatnich instagramowych wpisów aktora, w którym pozwolił ponieść się nostalgii.

Postać Wojciecha Płaska, w którą Kasprzykowski wcielał się przez dwa lata, zapadła w pamięć wszystkim widzom. Sympatią cieszyła się również serialowa żona aktora - Mariola Adamska, odgrywana przez Katarzynę Bujakiewicz. To właśnie do tego związku Kasprzykowski postanowił nawiązać w swoim wpisie.

"Co to był za ślub! Mój pierwszy! Albo drugi. Na pewno nie trzeci, choć ile ich było? Tracę rachubę. Dość, że każda z panien młodych była taka, że konie z nią kraść! Jak oceniacie outfit?" - napisał, publikując kadr ze swojego serialowego ślubu z Bujakiewicz.

źródło: Instagram/kasprzykowskibartek
źródło: Instagram/kasprzykowskibartek

Chociaż ślub ten miał miejsce jedynie na planie serialu, to również w życiu prywatnym aktor ma na koncie kilka małżeństw. Swoją obecną żonę, Tamarę Arciuch, aktor poznał w momencie, kiedy jeszcze... sam był w związku małżeńskim z inną kobietą!

Trzeba przyznać, że Kasprzykowski to prawdziwy amant. Czy ślub z Arciuch był jego ostatnim?

Zobacz także: Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przeżywają kryzys? Modelka opowiedziała o trudach życia z muzykiem. O co chodzi

Może cię zainteresować: Tak mi wstyd. Zwłaszcza przed samym sobą. Jak mogłem wychować go na takiego człowieka

Pisaliśmy również o: Konsekwencje nowego ładu będą bolesne. Czy skarbówka zyska większą władzę? Będą mogli zająć nam mienie