Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to naprawdę zapracowana para. Skrzypek i członek formacji Zakopower stale przeżywa nerwy związane z ciągłym koncertowaniem, a modelka bierze udział w licznych konkursach piękności, takich jak Miss Polonia czy Miss Universe.

Pomimo swojego zabieganego trybu życia, zakochani zawsze znajdują czas dla siebie oraz dwójki swoich dzieci - Antoniny i Jędrzeja. Jak sami mówią, są tradycjonalistami i rodzina jest dla nich najważniejsza.

Okazuje się jednak, że pomimo pozorów bycia idealnym duetem, również w małżeństwie Pauliny i Sebastiana zdarzają się spięcia. Opowiedziała o nich modelka. O co chodzi?

Krupińska nie była przygotowana na takie życie

Muzyk i modelka to para z niemal dziesięcioletnim stażem - pogłoski o tym, że się ze sobą spotykają, sięgają aż 2012 roku. Ich związek oficjalnie wyszedł na jaw w roku 2014, kiedy wspólnie pojawili się na ślubie Rozalii Mancewicz. Niespełna cztery lata później zakochani sami stanęli na ślubnym kobiercu i od tego czasu tworzą zgrany duet jako małżeństwo.

Jakiś czas temu wyszło jednak na jaw, że ich związek od wewnątrz nie wygląda tak perfekcyjnie, jak mogłoby się wydawać... O co kłócą się Paulina i Sebastian?

W rozmowie z "Rewią" modelka wyznała, że pomiędzy nią a ukochanym często dochodzi do spięć na tle... zwykłego, codziennego życia. Para kłóci się m.in. o to, że zmywarka jest nierozpakowana a pranie nieposkładane. Poza tym Paulina nie miała pojęcia, jak będzie wyglądać codzienność życia z popularnym muzykiem...

"Nie byłam przygotowana na życie z artystą. Nie wiedziałam, że ktoś może tak długo myśleć. Pięć godzin milczy i zastanawia się, co zagra w czasie koncertu na swoich skrzypcach" - wyznała rozbawiona modelka.

Pomimo wszelkich trudności, Paulina z czystym sumieniem może jednak przyznać, że jest szczęśliwa w związku ze skrzypkiem - czuje się w zupełności spełniona i spokojna.

Fani życzą parze szybkiego rozwiązania problemów!

Zobacz także: ZUS-owska tablica dalszego trwania życia 2021 budzi mieszane uczucia? Dlaczego wielu seniorów może czuć się zawiedzeni

Może cię zainteresować: Michał Szpak w zaskakującej stylizacji na sopockiej scenie. Ten widok podzielił internautów. O co poszło

Pisaliśmy również o: Astrolog nazwał najbardziej wybuchowe znaki zodiaku. To może zaskoczyć