Jak podaje portal "Super Express", Rafał Mroczek podobnie, jak grany przez niego w "M jak miłość" nie może w ostatnim czasie narzekać na problemy sercowe. Okazuje się, że Mroczek znalazł nową miłość! Swoją ukochaną pochwalił się w mediach społecznościowych.

Rafał Mroczek szczęśliwie zakochany

Zarówno bohater grany przez Rafała Mroczka, jak i sam aktor nie może w ostatnim czasie narzekać na brak szczęścia w miłości. Aktor ma za sobą trudne rozstanie z narzeczoną, z którą doczekał się narodzin córeczki. Od niedawna jego serce jest jednak znów zajęte przez piękną szatynkę.

Para spędzała wspólne wakacje z Jastarni. To właśnie wtedy jego związek wyszedł na jaw. Para uwielbia spędzać ze sobą czas, także na aktywności sportowej. Wspólnie wybrali się do Polskiego Parku Krajobrazowego i na Podlasie. Swoją wyprawę z ukochaną Rafał Mroczek relacjonował w mediach społecznościowych.

Uśmiech nie znikający z twarzy aktora jest niezbitym dowodem na to, że nowa ukochana przynosi Rafałowi Mroczkowi prawdziwe szczęśćie. I choć na zdjęciu widzimy ją odwróconą plecami do obiektywu, to nie da się ukryć, że to spora zmiana, bo do tej pory nie pojawiała się wcale na zdjęciach aktora.

Rafał Mroczek z ukochaną/Instagram @Rafał Mroczek
Rafał Mroczek z ukochaną/Instagram @Rafał Mroczek
Rafał Mroczek z ukochaną/Instagram @Rafał Mroczek

Szczęśliwe chwile ma przed sobą także grany przez Rafała Mroczka Paweł Zduński. Wspólnie z ukochaną Franką planują ślub. Niestety nie obędzie się bez problemów. Bandyta Krzysiek będzie za wszelką cenę odzyskać swoją ukochaną i nie cofnie się przed niczym, żeby usunąć z drogi Pawła. Widzów "M jak miłość" czeka więc po wakacjach pełen emocji sezon.

Czekacie z niecierpliwością na kolejne odcinki "M jak miłość" i kolejne perypetie Pawła Zduńskiego?

To też może cię zainteresować: Dominika Tajner pokazała swojego 62-letniego wybranka? To zdjęcie zaskoczyło fanów. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mężczyzna nie spodziewał się takiego zwrotu akcji! Słono zapłacił za skarb, który sobie przywłaszczył

O tym się mówi: Bardzo smutna wiadomość! Nie ma już z nami znanego sportowca. To ogromna strata. Napływają kondolencje z całej Polski