Dominika Tajner stała się rozpoznawalna medialnie stając się czwartą żoną wokalisty Michała Wiśniewskiego. Będąc żoną znanego z zespołu "Ich troje" piosenkarza, stopniowo stawała się celebrytką, co w rezultacie poprowadzilo córkę Apoloniusza Tajnera do "Tańca z Gwiazdami".

Zyskała popularność dzięli małżeństwu z Michałem Wiśniewskim?

Dominika Tajner była ostatnią żoną, z którą się rozwiódł, zanim związał się z Polą, z którą się ożenił i doczekał córeczki.

W mediach społecznościowych i na łamach tabloidowych było o tym bardzo głośno, a sam Michał Wiśniewski nie odnosił się do nagłówków. Jego publikacje na instagramowym koncie wyjaśniły wszystko.

Jednak i na Dominikę Tajner przyszedł czas, by ponownie zacząć się cieszyć miłością. Jej kwietniowa publikacja na Instagramie wywołała poruszenie, gdyż przedstawiała ją w towarzystwie mężczyzny, któremu zakryła twarz symbolem serca.

Nie trzymała jednak internautów zbyt długo w niepewności i pochwaliła się w końcu nowym ukochanym, pochodzącym z Cypru 62-letnim Demetrisem.

źródło: Instagram/Dominika Tajner

Para według medialnych doniesień nawiązała bliższą relację już dwa lata temu, co później mogło przerodzić się z przyjaźni w związek. Jak podaje "Pudelek", Demetris przypuszczalnie wspierał Dominikę w trudnych, rozwodowych momentach.

Co o tym sązicie? Czy ten związek będzie miał romantyczny ciąg dalszy?

O tym się mówi: Niezwykłe nagranie z papieżem Franciszkiem stało się hitem. Czy doszło do cudu

Zerknij: Zwyciężczyni "The Voice Kids" zmieniła się nie do poznania. Sara Egwu-James przeszła zaskakująca metamorfozę. Co się zmieniło w jej wyglądzie