Najnowsze fotografie, które pojawiły się w mediach społecznościowych Justyny Żyły zaskoczyły sporo osób. Kobieta wygląda na bardzo szczęśliwą - czy u jej boku pojawił się nowy wybranek serca? Wszystko na to wskazuje, fani są tego pewni i nie mają najmniejszych wątpliwości! Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Justyna Żyła jest postacią znaną niemalże każdemu. Była żona jednego z najlepszych skoczków należących do polskiej kadry, Piotra Żyły nie zasłynęła w mediach tylko ze względu na ten fakt, ale przede wszystkim dlatego, że podczas kryzysu w ich małżeństwie i długo trwających kłótni kobieta nad wyraz często publikowała ich prywatne rozmowy i spory czyniąc je publicznymi.

Kiedy skoczek chciał zachować ich kłótnię w prywatności, tak ówczesna partnerka ukazywała wszystkie tak zwane brudy społeczności w Internecie. Dzięki temu ich konflikt stał się obiektem drwin, a w szczególności infantylne zachowanie kobiety, która uważana została przez wielu jako niedojrzała.

Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Kiedy już Piotr Żyła ułożył sobie życie z nową wybranką, tak Justyna Żyła długo pozostawała sama. Ostatnio jednak ta sytuacja chyba uległa zmianie, ponieważ kobieta aż tryska szczęściem. Ponadto, na swoim Instagramie ostatnio pokazała bukiet kwiatów, a także zdjęcie mężczyzny z zasłoniętą twarzą, które podpisała “Ja uwielbiam go”. Czy to nowy partner kobiety?